Polkadot’un (DOT) Bu Hareketi Yapamaması Fiyatını Etkileyebilir! • Madeni Para Otag’ı

Polkadot, önde gelen kripto borsası Coinbase tarafından Pro platformuna ekleneceği için kripto para birimi alanında başka bir destek aldı. DOT ticareti Çarşamba günü 9 PT’de başlayacak ve DOT-USD, DOT-BTC, DOT-EUR, DOT-GBP ve DOT-USDT gibi çiftleri içerecek.

Olumlu piyasa havası nedeniyle DOT’un değeri yükseliyordu. Geçen gün, varlık yüzde 37 kazandı, ancak şimdi bir düzeltmeye tanık oldu. Yazma sırasında, DOT 23.36 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 24.56 dolardan işlem görüyordu.

Polkadot (DOT) 12 Saat Tablosu!

DOT fiyatı düşen piyasadan toparlanmaya çalıştı ve mevcut iyimserlik, fiyatın 13.64 dolardan 24 dolara çıkmasına yardımcı oldu. Ancak ileriye bakıldığında, DOT test etmek için destek seviyesini 24,85 $ olarak belirledi ve orada kalamadı.

DOT’un bu seviyeyi geçememesi, değerini 22.54 $’a düşürebilir.

Coinbase Pro listesini DOT pazarında güçlü bir artış izledi. Bu, 50 Hareketli Ortalamayı itmesine ve bir yükseliş trendi oluşturmasına yardımcı oldu. Ancak, piyasa yukarı yönlü ivmeye ayak uyduramadı ve fiyatın gerilediği görüldü.

Momentum düşmüş olsa da, DOT mevcut fiyattan daha yüksek bir seviyede işlem görüyordu. İlginç bir şekilde, Stokastik RSI aşırı alım bölgesine yakın kaldı. Satın alma baskısı yüksekti ve gelişen pazara rağmen, alıcıların hakimiyeti DOT fiyatını koruyabilirdi.

Sonuç

Mevcut Polkadot piyasası, tüccarların cari değerde artan desteğine dikkat çekiyordu. Bununla birlikte, değişen oynaklıkla birlikte, varlık 24,56 dolar seviyesini koruyamazsa 22,54 dolara düşebilir.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 24,17 $ seviyelerinde alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir. Asla yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.