Polkadot, VeChain, Basic Attention Token Para Yorumları: 8 Ekim

Mevcut gelişmeler altında, dijital varlıklar için büyük bir düşüş piyasası, boğalar için bastırılmış bir ticaret senaryosunu doğru bir şekilde tanımlayabilirken, çeşitli teknik göstergeler hala dördüncü çeyrekte güçlü bir getirinin göz ardı edilemeyeceğini gösteriyor.

Ancak, Polkadot, VeChain gibi altcoinler ve Basic Attention Token Kilit destek seviyelerini dirençlere dönüştüren bir satıştan sonra güçlü bir dezavantaja tanık oldu.

Puantiye [DOT]

Kaynak: TradingView’de DOT / USD

Polkadot’u çevreleyen mevcut durum, daha önce% 20 düştüğü Eylül ayı ortasındaki düşüş senaryoları ile karşılaştırılabilir.

Yazma sırasında Polkadot, son 48 saat içinde bir fiyat düzeltmesi kaydetti, düşüş trendini sürdürdü ve 3.7 $ seviyesine bir fiyat düşüşüne tanık oldu. Düşüş dalgalanmasında, MACD çizgisi sinyal çizgisinin altına düştü ve baskı anında satış baskısında bir artışa işaret etti.

Bollinger bantlarının genişlemesinin tanık olduğu yüksek volatilite seviyeleri, ayılar lehine olabilecek daha fazla fiyat hareketi için alan yarattı. Düşüş senaryosu göz önüne alındığında, bir sonraki desteğe 3.53 $ ‘lık bir fiyat düşüşü de mümkün görünüyor.

VeChain [VET]

Kaynak: TradingView’de VET / USD

VeChain, yazı yazılırken kritik destek seviyesinin neredeyse% 15 altında ve direncini 0,011 $ ‘a çevirerek 0,010 $’ dan işlem görüyordu.

Parabolik SAR’ın mumların üzerindeki noktalı çizgileri, bir düşüş eğiliminin göstergesiydi ve Göreceli Güç Endeksinden toplanan artan satış baskısı ile daha da desteklendi.

Basın zamanında, RSI aşırı satım bölgesinin hemen üzerinde geziniyordu.

VeChain’in en son güncellemesi, gelişen bir NFT ekosisteminin kullanılmasını sağladı ve VeChain vakfının 2020’nin sonuna kadar 300 Milyon Doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olduğunu iddia ettiği bir duyuru yapıldı.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Basic Attention Token Baskı anında, güç kaybettikten ve Fibonacci geri çekilme aracının işaretlediği% 100 geri çekilme bölgesine kadar düştükten sonra 0,208 $ destek-dönüş direncinin hemen altında işlem görüyordu.

Aroon Göstergesinden de görülebileceği gibi, dijital varlık son 48 saat içinde% 10’dan fazla kaybetti ve güçlü düşüş ivmesi altındaydı.

Aroon Down (Mavi) Aroon Up (turuncu) üzerinde yükselen düşüş trendi, fiyatların% 100 geri çekilme bölgesinin altına düştüğünün ve düşüşün devam edebileceğinin bir göstergesi olabilir.