Polkadot, VeChain, Algor ve Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Polkadot rekor seviyelerden düştü ve konsolidasyon aşamasına girerken ince bir kanal arasında işlem görüyordu. VET de zirvelerden daha düşük hareket etti, ancak boğalar hareketi 0,029 dolardan durdurmayı başardı. Göstergeler, fiyatların gelecekteki eğilimi konusunda karışık sinyaller verdi. ALGO yazarken yükselişteydi ve daha yeni bir yerel zirveye yükselmek mümkün olabilirdi.

Puantiye [DOT]

Kaynak: DOT / USD, TradingView

DOT, boğaların birçok girişimine rağmen, geçen hafta 10,54 dolarlık direncin üzerine çıkmaya çalıştı. Aslında, bir düzeltme, birkaç gün önce tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdıktan sonra grafiklerde fiyatları% 12 düşürdü. Düşüşün ardından 9.49 dolarlık destek biraz rahatlama sağladı ve DOT 10.03 dolardan tavana geçti. İlerlerken, bir miktar yatay hareket beklenebilir ve DOT, şu anki 10.03 $ ve 9.58 $ kanalında işlem yapabilir.

Müthiş Osilatör, yeşil çubuklar denge noktasının üzerine çıkmaya çalışırken yükseliş nötr oldu.

Bollinger Bantları, bantlar birbirine yaklaştıkça fiyatı düşük dalgalandı. Kısa vadede, fiyatlar sinyal hattı ile üst bant arasında ticaret yapabilir ve mevcut kanal arasındaki konsolidasyonu yeniden teyit edebilir.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD, TradingView

DOT’a benzer şekilde, VET de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,031 dolardan düştü ve boğalar daha fazla satış yapılmasını engellediği için fiyat 0,026 dolardan destek buldu. Yükselişler 0.029 $ ‘lık dirençle sınırlandı, ancak boğalar fiyatları rekor seviyelere çıkarmak için yukarı doğru itmeye çalıştı. Şu anda ivme ne satıcılara ne de alıcılara bağlı ve göstergeler her iki yönde de hareketin mümkün olduğunu gösteriyor.

MACD hızlı hareket eden hat sinyal hattına ulaştığında ufukta yükseliş eğilimi görüldü. Geçiş olursa, fiyatlar mevcut direnç seviyelerinin üzerine çıkabilir.

Öte yandan, Stokastik RSI, endeksin aşırı alım bölgesinde işlem görmesi nedeniyle potansiyel bir geri dönüşe işaret etti. Endeks aşırı satım alanına doğru hareket ederse, fiyatlar mevcut desteğinin altına düşebilir ve 0,021 $ ‘dan bir sonraki savunmaya yönelebilir.

Kıbrıs Akdeniz Hastanesi’nin 100 doktor ve personelinin, VeChain Thor Blockchain destekli bir mobil uygulama aracılığıyla COVID-19 aşısının ilk dozu için sertifika aldıklarını açıklamasının ardından, VET geçtiğimiz günlerde haberlerde yer aldı.

Algorand [ALGO]

Kaynak: ALGO / USD, TradingView

Satış baskısı fiyatları 0,432 $ ‘da desteklemeye zorladıktan sonra, boğalar kontrolü yeniden ele geçirdi ve 0,522 $’ da hedef direnç arıyorlardı. Önümüzdeki birkaç seans, dört gün önce ulaşılan 0,54 $ ‘lık yerel bir yüksek seviyeyi düşürdüğü için ALGO’nun fiyatı için çok önemli olabilir. Göstergeler, piyasada güçlü bir satın alma ivmesi olduğu için yukarıdaki yerel yüksek seviyenin gerçekten kırılabileceğini gösterdi.

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesine doğru yükseliyor, bu da fiyatların yükseldiğini gösteriyor. Endeks aşırı alım bölgesinde işlem görüyorsa, momentum fiyatları anlık direncin üzerine çıkarabilir.

Dengeli Satış Hacmi, ayın başından bu yana sürekli olarak düşük seviyelere ulaştı ve alıcıların fiyatları yeni seviyelere ittiğini gösteriyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 39.741.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!