Polkadot, Steem, Ethereum Klasik Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin hakimiyeti marjinal olarak% 64’e yükseldi, bu da Altcoin piyasasının son birkaç saat içinde Bitcoin’den biraz daha hızlı kaybettiği anlamına geliyor. Polkadot ve Steem, son birkaç saat içinde ayılara önemli destek seviyelerini kaybettikleri için güçlü düşüş ivmesi gösterdi. Ethereum Classic, Piyasa duyarlılığını yansıtır ve ayrıca kayıpları bildirir.

Puantiye [DOT]

Polkadot, Steem, Ethereum Classic Fiyat Analizi: Aralık 09

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

Sabit Menzil Hacim Profili, DOT’un daha yoğun bir şekilde takas edildiği alanları vurguladı. Bu alanların madeni para için büyük direnç veya destek bölgeleri olarak hareket etmesi beklenebilir.

DOT, yazım sırasında 4,9 dolardan fiyatlandırıldı ve geçmişte DOT için sağlam bir destek sağlayan 4,7 – 4,8 dolar aralığının altına düşme tehdidiyle karşı karşıya kaldı.

MACD, düşüş eğilimi oluşturup sıfır çizgisinin altına geçtiği için güçlü bir satış sinyali gösterdi. DOT için bir sonraki destek bölgesi 4,5 dolarken, Yatay destek seviyesi 4,42 dolar.

Steem [STEEM]

STEEM, en son işlem seansını 0.168 $ desteğinin hemen altında açtığı için son birkaç saat içinde yaklaşık% 11 kayıp bildirdi. Birkaç saat içinde% 11’lik bir kayıptan sonra bile, Ayılar acımasızdı ve fiyatı düşürdü.

EMA Şeridi, Fiyat şeridin altına düştüğünde kısa vadeli düşüşü gösterecek şekilde eğildi. Parabolik SAR ayrıca bir satış sinyali de üretti. 0.168 $ ‘ın altında bir seans kapanışı, Fiyatın yakın vadede 0.152 $ destek seviyesine düştüğünü görecektir.

Ethereum Klasik [ETC]

Polkadot, Steem, Ethereum Classic Fiyat Analizi: Aralık 09

Kaynak: TradingView’de ETC / USDT

Ethereum Classic, Ticaret hacminde marjinal bir artış gördü. Bitcoin’in kayıplarını yansıttı ve 5.6 dolara yöneldi.

RSI aşırı satım bölgesine düşmenin eşiğindeydi. Piyasanın geri kalanı değer kaybetmeye devam ederse, ETC’nin 5,6 dolar seviyesini takip etmesi ve kaybetmesi beklenebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.448.83 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!