Polkadot, NEM, VeChain Fiyat Analizi

Puantiye[DOT]

Kaynak: DOT / USD, TradingView

Polkadot’un aya sallantılı bir başlangıcı olmasına rağmen, piyasa lideri Bitcoin ile son üç günde fiyatlar yükseldi. Genel olarak, kripto varlığı Kasım ayının başından beri yükseliş eğiliminde ve daha yüksek seviyelere ulaştı. DOT şu anda son yedi gündeki en yüksek kazançla grafiğin başında, bu dönemde yaklaşık% 70 artış gösterdi. Asıl soru şu – yakında bir düzeltme görecek miyiz? DOT üzerindeki göstergeler tersine işaret ediyor, bu da fiyatların yakın gelecekte geçmiş kilometre taşlarını ölçeklendirmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Göreceli Güç Endeksi, fiyatların bir süredir aşırı alım bölgesinde işlem görmesi nedeniyle yükselişe işaret ediyor. Genellikle bu bölgede işlem yaptıktan sonra fiyatlar aşağı doğru hareket eder, ancak bu durumda alım baskısı arttıkça sonraki birkaç seans için o bölgede kalabilir. Bir tersine dönme meydana gelirse ve endeks düşerse, fiyatlar desteği 7.65 $ ‘da test edebilir.

Müthiş Osilatör, yeşil çubukların uzunluğu Sıfır çizgisinin üzerine çıktıkça yükselişin altını çizdi.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD, TradingView

Polkadot gibi VeChain de Kasım ayının başından bu yana yükseliş eğiliminde. Ancak, 0,02 $ direncini karşıladığından bu yana fiyat düştü. Yazım sırasında VET, son 24 saatte% 3’ün üzerinde düşüşle 0,018 $ seviyesinde işlem görüyordu. Bazı göstergeler, satış baskısının kısa vadede fiyatları düşürmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Ayılar pazardaki hakimiyetlerini gösterdikçe MACD düşüş eğilimi gösterdi ve bu da önümüzdeki dönemde fiyatların düşebileceğinin bir işareti. VET’in düşmesi durumunda, 0,0138 $ ‘lık destek fiyatları biraz rahatlama sağlayabilir.

Chaikin Money Flow, endeks fiyatlar ile aşağı doğru hareket ederken, sermaye çıkışlarının fiyat düşüşünden sorumlu faktörlerden biri olduğunu öne sürdü.

HAYIR [XEM]

Kaynak: XEM / USD, TradingView

NEM, son 24 saattir ciddi satış baskısı altında. Bu süre zarfında fiyatlar yaklaşık% 15 düştü ve NEM ilk 20 arasında en büyük günlük kaybeden oldu. Fiyatlar 0,236 $ direncini kırmaya çalıştıktan sonra 0,169 $ desteğe doğru istikrarlı bir şekilde düştü. Yakın vadede, fiyatlar düşmeye devam edebilir ve 0.169 $ ‘da desteğe meydan okuyabilir. Daha keskin bir düşüş, NEM’in 0.141 dolarlık desteğe doğru yöneldiğini görebilir.

Bilanço Hacmi Aralık ayı ortasında hacimler düşerken NEM piyasasında ilgisizlik olduğunu gösterdi.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri mum çubuklarının üzerindeydi ve bu da fiyatların düştüğünü gösteriyordu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!