Polkadot, IOTA, Bileşik Fiyat Analizi: 9 Eylül

Polkadot, son birkaç seansta olası bir düşüş formasyonunu geçersiz kıldı. Basın zamanında, her iki yönde de ivme yoktu. IOTA kısa vadeli yükseliş sinyalleri veriyordu ve yakın direnç seviyesinin üzerine çıkabilir. Bileşik, kısa vadede belki 152 dolara kadar bir fiyat düşüşü olasılığını gösterdi.

İçerik Başlıkları gizle

Puantiye [DOT]

Polkadot, IOTA, Bileşik Fiyat Analizi: 08 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

Polkadot, fincan ve kulp desenine benzer bir desen yarattı, ancak durum böyle değildi.

Yönlü Hareket Endeksi, güçlü bir eğilim olmadığını gösterdi. Bu, DOT’un belirli aralıklarla konsolide edileceği anlamına gelebilir. ADX (sarı) 20’nin altındaydı, bu da yazma sırasındaki eğilimin büyük bir eğilim olmadığını gösteriyor.

Piyasa bir sonraki yönüne karar verirken, fiyatın önümüzdeki günlerde 4 dolarlık destek ile 4,84 dolarlık direnç arasında dalgalanması mümkün.

Varlık, baskı anında 3,58 milyar dolarlık piyasa değeriyle ilk 10 kripto para birimine girdi. Hızlı yükseliş, token topluluğu tarafından kararlaştırılan bir yeniden değerlendirme olayına indirgenebilir.

IOTA

Polkadot, IOTA, Bileşik Fiyat Analizi: 08 Eylül

Kaynak: TradingView’de IOTA / USDT

IOTA, direnci 0,29 dolara düşürdü ve aynı seviyeyi son birkaç gün içinde birçok kez test etti.

IOTA, bir tarafı 0,29 dolarlık direnç seviyesinde yükselen bir üçgen oluşturuyordu. Son birkaç günde beyaz trend çizgisinin vurguladığı yükselen trend, üçgenin başka bir yanını oluşturdu.

Fiyat trend çizgisini yeniden test ederse ve 0,29 dolarlık bölgedeki direnci geçerse bu formasyon doğrulanabilir.

RSI nötr bir 47 değeri gösterdi. Fiyatla yapılan RSI’nin daha yüksek düşükleri, bu yükselişin 0.29 $ ‘da fiyat toparlanma direnciyle sonuçlanabileceğini gösterdi.

Bileşik [COMP]

Polkadot, IOTA, Bileşik Fiyat Analizi: 08 Eylül

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

Stokastik RSI, aşırı alım koşullarının, COMP’un fiyatı yükseldikçe son birkaç gündür devam ettiğini gösterdi. Bir sonraki direnç seviyesinde 187 dolarlık direnç testi yaparsa, COMP’un dirençte reddedilmesi muhtemeldir.

Fiyat artışına beyaz trend çizgisinin gösterdiği hacimde bir düşüş eşlik etti. Bu, fiyatın bir düzeltmeye ihtiyacı olduğu fikrini güçlendirdi. Bu bağlamda, fiyatın 152 dolarlık bölgede desteği bir kez daha ziyaret etmesi gerekebilir.

Bileşik, DefiPulse’da 7. sırada yer almaya devam etti ve toplam değeri 597 milyon dolar olarak kilitlendi. TVL’si geçen hafta yaklaşık 170 milyon dolar düştü, ancak diğer DeFi tokenleri de TVL’de orantılı bir miktar kaybetti ve bu da COMP’un sıralamasında hiçbir değişikliğe yol açmadı.