Polkadot Fiyat Analizi – Anahtar Destekler ve Dirençler! »Coin Otağ

Altcoinler birkaç gün önce momentumda bir artış olduğunu fark ederken, çoğu şimdi konsolide oluyor. Polkadot, değişken Bitcoin pazarındaki değişikliklere dayandı, ancak minimum etkiye rağmen yatay olarak hareket ediyordu.

Yazım sırasında, DOT 16,24 dolardan işlem görürken, direnç ve destek son derece yakın kaldı.

Polkadot bir saatlik grafik

Yukarıdaki grafik, DOT pazarının önceki konsolidasyon aşamasına kıyasla önemli bir destek seviyesini ihlal ettiğini gösterdi. Cuma günü piyasaya çıkan dalgalanma DOT’un 17.77 $ ‘a yükselmesine neden oldu, ancak hemen bir fiyat düzeltmesine neden oldu. Bu, dijital varlığın geçmişte kilit bir seviye olan 16,23 $ ‘lık desteği ihlal etmesine neden oldu.

DOT 16,23 ile 15,78 dolar arasında kaldı, ancak madeni para satış baskısı yükseliyordu.

Muhakeme

Fiyat yukarıda belirtilen aralık içinde daha da düştükçe, oynaklık piyasadan kaçtı. Bollinger Bantları, piyasanın artık eskisi kadar değişken olmadığını göstermek için birleştirildi. Bununla birlikte, 50 hareketli ortalama ve sinyal hattı, pazarda sürünen bir düşüşe işaret ediyordu.

Bu yukarı yönlü düşüş fiyatın düşmesine neden olabilir, ancak basın yayınlandığında 16,23 $ ‘lık güçlü bir destek kaydedildi.

Bu arada, birkaç saat önce denge bölgesinde bulunan Göreceli Güç Endeksi de aşırı satım bölgesine doğru düşüyordu. Fiyat bir destek ihlaline tanık olursa, bir sonraki desteğe 15.43 $ ‘dan geçebilir. Ancak, fiyatta büyük bir düşüşe tanık olmak için yeterli ivmeye sahip görünmüyordu.

Sonuç

Mevcut DOT pazarı, artan satış baskısına rağmen konsolidasyon aşamasında görünüyor. Fiyat bir sonraki destek hattına düşse bile, piyasa yana doğru hareket etmeye devam edebilir.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 16,82 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!