Polkadot Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin fiyatı istikrarlı bir yükselişe ve ardından hafif bir düzeltmeye tanık oldu. Bu artış, Bitcoin’e eşdeğer büyümeyi yansıtmayan ancak yükseliş ivmesi gören Altcoin piyasasında da görüldü. Puantiye [DOT] 28 Aralık’ta fiyat artışına tanık oldu ve bu da 5.86 dolarlık direnci kırmasına yardımcı oldu. Dijital varlığın cari fiyatı 6,46 dolar ve piyasa değeri 5,80 milyar dolardı.

Polkadot bir günlük grafik

Kaynak: TradingView’de DOTUSD

Yukarıdaki grafik, DOT’un Aralık ayında büyük ölçüde 4,54 ila 5,86 dolar arasında konsolide edildiğini gösterdi. Ancak ani baskı, konsolidasyondan kurtulmasına yardımcı oldu. Madeni para bu seviyede tutmaya çalışıyor, ancak bu fiyat seviyesi bir süredir test edilmedi ve değer düşüşünü görebilir.

Bu, yatırımcıların kısa bir pozisyon açmak isteyeceği nokta olabilir.

Muhakeme

Fiyattaki ani artış, dijital varlığın Göreceli Güç Endeksi’ndeki 70 seviyesini geçmese bile aşırı satım bölgesine ulaşmasına neden oldu. Madeni para bu seviyeye ulaştığında fiyat satıcıların yanında olmaya ve düşmeye başladı. Tüccarlar tarafından gerçekleştirilen itme ve çekme ile piyasada düşüş ihtimali arttı.

Müthiş Osilatör güçlü bir yükseliş ivmesine tanık oluyordu, ancak bir baskı anında fiyat düştüğü için momentum düşebilir ve satıcılar bir avantaj elde edebilir.

Pozisyonlar

Giriş: 6,50 $
Kaybı Durdur: 6,81 Dolar
Kar Al: 5,60 dolar
Ödül Riski: 2.89

Sonuç

DOT’un mevcut fiyat seviyesi desteklenmiyor ve fiyat düşüşe tanık olabilir. Dalgalanma, fiyatı, istikrara kavuşmak için denge düzeyine ulaşması gereken aşırı satın alınan bir bölgeye tehlikeli bir şekilde yaklaştırdı. Bu nedenle, piyasada bir düşüş yakın görünebilir.

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki makalenin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!