Polkadot Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

18,29 milyar dolarlık piyasa değeri ile Polkadot, piyasa değeri açısından XRP’nin tersine çevrilmesine yaklaşıyordu. XRP, Cardano olarak kripto pazarında şimdiden beşinci sıraya düştü. [ADA] Piyasa değerini aştı ve Polkadot’un XRP’nin piyasa değerini aşan bir sonraki proje olabileceği ortaya çıktı. Bu arada, dijital varlık DOT’un fiyatı, yazı yazılırken hala 19.70 $ ‘dan yüksekti.

Ancak düşüş trendi nedeniyle trend tersine dönerse, bu yüksek değer satış baskısına neden olabilir.

Polkadot 4 saatlik grafik

Madeni para tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 21 dolara yaklaştıktan sonra, DOT’un fiyatı 19.47 dolarlık desteğe doğru ilerliyor. Düşük dipler bu seviyeyi aşmazken, dijital varlık daha düşük zirvelere dikkat çekerek, azalan bir üçgen modeline yol açtı.

Bu düşüş eğilimi aynı zamanda piyasadan kaçan oynaklığın olduğunu ve değerde düşüş eğilimi olduğunu gösterdi.

Muhakeme

Grafik, modelden çıkmaya çalışılmasına rağmen, DOT değerinin hala düştüğünü belirtti. Bu, mum çubuklarının üzerindeki sinyal hattında görüldüğü gibi, yavaş yavaş düşüş piyasasına yol açıyordu. Oysa Bollinger Bantları son zamanlarda birleşerek fiyatta düşük bir oynaklığa işaret etti.

Daha önce mevcut olan dalgalanma, DOT’un tüm zamanların en yüksek seviyesini bildirmesine yardımcı oldu, ancak oynaklık düştükçe DOT değerde bir düşüş görebilir. İlginç bir şekilde, yukarı doğru yolculuk 50 hareketli ortalamayı fiyat çubuklarının altında bıraktı, ancak MA düşmeye devam ederken fiyata yaklaşıyordu.

Göreceli Güç Endeksi, en yüksek fiyatı ile aşırı alım bölgesine vurdu, ancak satış baskısı onu 30 ve 70 aralığına itti. Düşen değere rağmen, DOT aşırı alım bölgesine yakın kaldı ve yaklaşan aşağı taraf piyasayı dengeye doğru itebilir.

Önemli seviyeler

Giriş seviyesi: 19,38 $
Kar Al: 17,89 ABD doları
Stop-loss: 20.48 $
Risk ve Ödül oranı: 1.35

Sonuç

DOT’un değeri, azalan bir üçgen modelinde konsolide oluyor, bu da madeni paranın 19.47 dolarlık desteği kırması durumunda fiyatın yaklaşık% 8 düşmeye devam edebileceğini gösteriyor. Bir sonraki destek 17.82 $ olarak görüldü, önümüzdeki günlerde DOT fiyatının hedefi olabilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!