Polkadot Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Kripto para piyasası dün büyük bir fiyat dalgalanması kaydetti. En büyük dijital varlığın değeri olarak Bitcoin 40.000 dolardan 35.000 dolara düştü ve genel altcoin pazarı düştü. Polkadot’un fiyatı güçlü bir düşüş ivmesi kaydetti ve fiyat bir kez daha 6,97 dolarlık desteğe dokundu.

Yazım sırasında DOT fiyatı 7.71 dolardı ve piyasadaki satış baskısı kısa bir işlem sinyali verebilir.

DOT bir günlük grafik

Kaynak: TradingView’de DOTUSD

Günlük grafik, DOT fiyatının 11,99 $ ‘a yükseldiği çeşitli direnç seviyelerini gösteriyor. Piyasa yükseliş eğilimi gösterse de, fiyat oynaklığının bu eğilimi değiştirmesi muhtemeldir. Grafik, güçlü düşüş baskısına dikkat çeken arka arkaya iki kırmızı mum gösterdi. Bu, dijital varlığın fiyatının daha da düşebileceğini gösterdi.

Muhakeme

Bitcoin piyasası da büyük bir düzeltme bekliyordu ve bu, saatler içinde fiyat neredeyse 5 bin dolar düştüğü için olası bir düzeltme olabilir. BTC’nin fiyatı düşmeye devam ettikçe, Bitcoin ile altcoin arasındaki korelasyon nedeniyle DOT fiyatı da düşebilir.

Bu arada, aşırı alım bölgesinde kalan bağıl güç endeksi denge düzeyine düştü. Bu noktada, satış ve satın alma baskıları eşitti, bu da tüccarların DOT pazarına aktif olarak katıldıkları anlamına geliyordu.

Müthiş Osilatör, satışlar arttıkça piyasadaki yukarı yönlü ivmenin azaldığını da kaydetti.

Anahtar Seviyeler

Giriş: 7,98 $
Zarar Durdur: 8,77 $
Kar Al: 5,72 Dolar
Ödül Riski: 2.89

Sonuç

Polkadot’un fiyatı düşüş hissiyle vuruldu ve düştü. Bitcoin piyasasının baskısı da etkileyeceği için kripto para birimi düşmeye devam edebilir. Yatırımcılar, kripto 5,71 dolarlık desteğine yaklaştıkça kar elde edebilirler.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları, yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 7,59 dolar civarında.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!