Polkadot Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Son altı gündür Polkadot [DOT] 5.21 $ ‘dan 9.51 $’ a% 82 oranında değer kazandı ve yazı yazıldığı sırada 8.52 $ ‘dan işlem gördü. 7,58 milyar dolarlık piyasa değeriyle CMC’de altıncı sırada yer aldı.

DOT 4-4 grafiğimiz

Polkadot Fiyat Analizi: 02 Ocak

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

4 saatlik grafik, DOT’un Aralık ayı başlarında ayıların karşısında kaybettiği, Aralık ortasında toparlanan ve bir kez daha kaybettiği 5.2 $ seviyesini geçtikten sonra DOT tarafından elde edilen olağanüstü kazançları gösterdi.

DOT için güçlü yükseliş ivmesi, 8 dolarlık bölgeyi başka bir yükselişten önce destek olarak yeniden test etmek için küçük bir geri çekilme gördü. Bu momentum, DOT için yukarı yönlü bir yöne işaret etti ve uzun bir pozisyon tüccarlar için karlı olabilir.

Muhakeme

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinden düzeltildi ve yazı yazıldığı sırada 60’lık güçlü bir artış gösterdi. Daha kısa zaman dilimlerinin analizi, 8,25 dolar seviyesinin DOT’un 9,5 dolardan düşüşünü desteklediğini gösterdi ve savunma ve ardından saatlik ve daha düşük zaman dilimi çizelgelerindeki yükseliş, yükseliş ivmesinin bir kez daha yükseldiğini gösterdi.

8,5 dolarlık desteği yeniden test etmek mümkün olsa da, psikolojik 10 dolar boğaların ilk hedefi olacak ve önümüzdeki birkaç gün içinde yükseliş hedefi olacak. % 27 Fibonacci uzatma seviyesi, DOT’un 4.58 $ ‘dan 9.51 $’ a yükselmesi nedeniyle 11.57 $ ‘da bulunuyor.

Pozisyonlar

Giriş: 8,51 $

Stop-Loss: 7,9 $

Kar Al: 10 dolar

Ödül Riski: 2.44

Sonuç

DOT, daha uzun zaman dilimlerinde sağlıklı bir yukarı yönlü ivmeyi korurken kısa zaman dilimlerinde kısa bir geri çekilme ve geri tepme ivmesi gördü. Koparma sonrası işlem hacmi güçlüydü ve 8 dolar seviyesi önemli bir baskı ile karşılaşmadı. 8.2 $ bölgesi boğalar tarafından savundu ve 8.5 $ seviyesinin üzerindeki kapanış, DOT için daha fazla artışın muhtemel olduğunu gösterdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!