Polkadot, Ethereum Classic ve SushiSwap Analizi! | Sikke Otag

Altcoinler, Bitcoin’in düşüşüyle ​​birlikte BTC’nin ardından geriledi. Polkadot, Ethereum Classic ve Sushiswap ne olacak? Bitcoin yönüne göre şekillenen altcoin fiyatlarında yönün tam olarak nereye geleceği bilinmese de sizler için 3 popüler kripto para yorumunu derledik.

Polkadot İncelemesi!

Polkadot AnaliziPolkadot Analizi

Polkadot sert hareketlerinin ardından 14 dolar seviyesinde destek buldu. Hemen ardından 3 günde hızlı bir toparlanma ile 17 dolar seviyesine ulaşmayı başardı ve %20’lik bir artış elde etti. Polkadot DOT şu anda 17 dolardaki direnç seviyesini denemek için hareket ediyor gibi görünüyor.

Olumsuz haberlerle karşılaşmadığı sürece direnç noktasını denemeye devam edecek gibi görünüyor. Polkadot destek seviyesinin düşmesiyle daha düşük bir destek olan 13 dolara kadar düşebileceği düşünülüyor. Bu günlerde Bitcoin’in 30 bin altından gelen güçlü tepkisi ile altcoinlerde bir artış olduğunu görebiliyoruz.

Düşüş trendinden çıkmayı başarmış gibi görünse de şu anda Polkadot için tam olarak yükselişe geçmeden önce Bitcoin’in istenilen yönde hareket etmesini beklemek zorundayız. Polkadot DOT, bu yazının yazıldığı sırada 15.56 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Classic Nereye Gidecek?

Ethereum Klasik AnaliziEthereum Klasik Analizi

Ethereum Classic, Bitcoin’in etkisiyle değerinin yaklaşık %70’ini kaybetti. Bu korkunç düşüş yatırımcıları kızdırmayı başarsa da popüler altcoin dip pozisyonundan hızla yükselmeyi başardı.

Eski seviyelerine bile yaklaşamasa da toparlanmaya çalıştığını görüyoruz. Kısa vadede düştüğü 38 dolar seviyesini kendisine destek olarak gören Ethereum Classic, mevcut seviyesinden %60 artış kaydetti.

Son dönemde tutunmayı başardığı pozisyon 51,50. Son düşüşünde tutunmayı başardığı ve güçlü tepki aldığı seviye 38,20 dolar pozisyonu. Yeni bir yükseliş beklentisi için 60 dolar seviyesindeki direncin kırılıp kırılmayacağını beklemek gerekiyor gibi görünüyor. Ethereum Classic şu anda 57 dolardan işlem görüyor.

SushiSwap İncelemesi!

SushiSwap AnaliziSushiSwap Analizi

Düşüşünden sonra %30’luk bir tepki artışı aldı. Bu hızlı yükselişin ardından bir geri çekilme yaşadı. Yazının yazıldığı sırada 3.07.2021 tarihinde 7.60 dolardan işlem gören Sushi, şu anda direnç konumunda ve yukarı yönlü direnci kırmaya çalışıyor. Kırılırsa, 8.30 dolar seviyelerini test edebilir, o zaman güçlü bir momentum ile 9.27 dolar direnç seviyesini deneyebilir gibi görünüyor. Suşi için kritik seviye 7 dolar. 7 dolar seviyesindeki desteğin kırılması halinde ise 6,10 dolar seviyesine gerileme ihtimali olduğu düşünülüyor.

Bu bizim Polkadot, Ethereum Classic ve SushiSwap teknik analizimizdir. Polkadot, ETH ve Sushi için önemli yorumlarınız varsa yorumlarda bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.