Polkadot, EOS, Dogecoin Fiyat Analizi »Coin Otağ

Crypto Korku ve Açgözlülük Endeksi, Bitcoin ve altcoinler son sekiz saat içinde daha fazla kazanç gördükçe 94’e çıktı. Bitcoin, 28.1 milyar dolarlık işlem hacmiyle 18.9060’ta işlem görüyor.

Kaynak: CoinStats

Polkadot, 5 dolarlık bir kırılmanın ardından düşüş eğilimine girebilir. EOS ve Dogecoin daha fazla kazanç için yeterli hacme sahip gibi görünüyordu, ancak Bitcoin’in hareketi Alt’ın önümüzdeki saatlerde nasıl davranacağını belirleyebilir.

NOKTA

Polkadot, EOS, Dogecoin Fiyat Analizi: 25 Kasım

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

DOT, son birkaç günde 20 dönem hareketli ortalamayı (beyaz) aştı, ancak en son 6,07 dolardan 5,45 dolara geri çekilmesi Kısa vadeli hareketli ortalamanın altına düştü.

50 SMA (sarı), 4,8 dolar ve 5 dolarlık yatay destek seviyelerinin yanında destek görevi görebilir. DOT için% 62’lik artışın 4,95 $ ‘a yükselmesi DOT’un yükselişi için bir hedef olarak hizmet ediyor.

Bu, yatırımcıların kar alma emirlerini yerine getirdikten sonra DOT’un düşeceği anlamına geliyordu. RSI 50’ye yakındı, bu yazı yazılırken nötr bir ivme gösterdi, ancak 50’nin altına düşebilir ve bir düşüş trendinin başlangıcını belirtmek için direnç olarak nötr çizgiyi yeniden test edebilir.

EOS

Polkadot, EOS, Dogecoin Fiyat Analizi: 25 Kasım

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

2,44 ABD Dolarından 3,76 ABD Dolarına geçiş, altı gün içinde, fiyatta% 53 artışla gerçekleşti. Altcoin piyasasına sermaye girişi güçlüydü ve EOS kesinlikle bundan faydalandı, ancak EOS ve piyasanın daha ileri gidip gitmeyeceği henüz belli değil.

Fiyat 3,35 dolarlık desteğin altına düşmedi ve bu da önümüzdeki birkaç saat içinde boğaları cesaretlendirecek. Önümüzdeki günlerde 3,75 $ ‘ın üzerindeki kapanış, EOS’un% 27 Fibonacci Uzatma seviyesi olan 4,11 $’ a çıkmasına izin verecek.

3.35 $ ‘ın altında kapanış desteği, EOS’un 3,11 $ seviyesini tekrar ziyaret etmesini sağlayabilir. İşlem hacmi, her iki yönde de büyük bir hareketin göstergesi olabilir ve EOS için yakın yön hakkında bir fikir verebilir.

Dogecoin [DOGE]

Polkadot, EOS, Dogecoin Fiyat Analizi: 25 Kasım

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

DOGE’nin 4 saatlik grafiği, son günlerde fiyatlarda artış ve son 24 saatte önemli bir düzelme ile diğer birçok kripto varlığına benziyordu.

DOGE hala başka bir mum yukarı potansiyeline sahiptir. Müthiş Osilatör, yukarı doğru güçlü bir ivme gösterdi. Fiyat 0,0035 $ kadar düşük bir düşüş görebilirdi, ancak yazım sırasında DOGE’nin 0,0037 $ seviyesinin altındaki bir işlem seansını kapatmaması daha muhtemeldi.

Düşen ticaret hacmi dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bundan sonra, fiyat artışına hacimde bir artış eşlik etmelidir, aksi takdirde sahte olma tehdidinde bulunur.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar sadece yazara aittir. Coinotag’ın görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Kararınızı verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 17.958.02 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!