Polkadot, Enjin, VeChain Fiyat Analizi: Önemli Destekler ve Dirençler!

Daha büyük altcoin pazarı, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin ile geniş bir korelasyon paylaşırken, korelasyon tek tip veya tutarsız değildir. Polkadot, Enjin ve VeChain’in fiyat hareketini benzer şekilde vurgulamasıyla geçen hafta durum aynen böyleydi.

Polkadot Fiyat Analizi

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

CoinMarketCap basında 6. sırada yer alan kripto para birimi Polkadot, birkaç ay geçirdi ve altcoin hem fiyat hem de pozisyon açısından grafikleri yükseltti. Bununla birlikte, son birkaç hafta içinde, DOT’un hareketi çok istikrarsız bir konumda oldu ve listelerinde bir dizi zirve ve çukur gördü.

Son 7 gündeki Bitcoin kaynaklı devalüasyon aynı serideki başka bir olaydı. Bununla birlikte, DOT’un vakadaki yaklaşık% 13’lük düşüşün aksine, o zamandan beri% 8’in üzerinde arttığı unutulmamalıdır. Dahası, DOT’un fiyat düzeltmelerinin çoğu, piyasanın geri kalanı zaten kendi kendini düzelttikten bir süre sonra geldi.

DOT’un teknik göstergeleri, Parabolik SAR’ın noktalı işaretlerinin fiyat mumlarının oldukça altında olduğunu, Chaikin Para Akışının ise güneyi işaret ederek grafiklerde sıfırın altına doğru ilerlediğini gösterdi.

Altcoin, ekosistem gelişmelerinden sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı ve artan popülaritesi ve kullanım durumları, REN ve OCEAN gibi bir mitingi ateşledi.

Enjin Fiyat Analizi

ENJ, birkaç gün önce daha geniş piyasa düşüşünden önce fiyat tablolarında keskin bir yükselişin sonundaydı. Ancak, biraz geç gelmesine rağmen, düzeltmeler sonunda ENJ’nin pazarını vurdu ve daha sonra kripto% 22’nin üzerine düştü.

Bununla birlikte, yayın sırasında Enjin’in hala fiyat hareketini iyileştirmek için iyi bir konumda olduğunu belirtmekte fayda var, özellikle de Bitcoin listelerde 55.000 doların üzerine tırmanmaya başladığında.

VeChain Fiyat Analizi

CoinMarketCap’in basın zamanında 19. sırada yer alan kripto para birimi VeChain, düzeltmeler yapılmadan önce fiyat çizelgelerinde keskin bir yükselişin arkasındaydı. Enjin gibi, VET de son zamanlarda ATH’sini vurdu ve altcoin birkaç gün önce 0,08 dolara ulaştı. Ne yazık ki, aynı zamandan beri kripto% 10’un üzerine düştü ve düşüş ivmesi tahtada güçleniyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 58.036.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

Polkadot, Enjin, VeChain Fiyat Analizi: Önemli Destekler ve Dirençler! İlk olarak Coin Otag’da yayınlandı.