Polkadot (DOT) Yine 40 Doların Üzerinde! • Coin Otağ

Uzun bir aradan sonra tekrar yükseliş trendine giren Polkadot (DOT), sonunda psikolojik direnişi kırdı.

Polkadot (DOT), Bitcoin’in sert düşüşünde 28 dolara kadar düştü. Bu noktadan itibaren yükseliş eğilimine giren DOT, sonunda psikolojik direnç olan 40 doları geçmeyi başardı.

Elon Musk Ripple Reklamı Yapıldı (XRP)?

Hindistan’ın Kripto Para Birimlerine Tutumu Hakkında Yeni Gelişme!

Cardano (ADA) aynı gün ve Ripple (XRP) için de olumlu. ADA fiyatı da uzun süredir devam eden yatay kanalı kırdı ve neredeyse 1,70 dolara yükseldi. Aynı şekilde XRP fiyatı da 1,50 doların üzerinde duruyor.

Polkadot (DOT) Yön Pozitif

Deneyimli analist Aiswarya Gopan, bugün paylaştığı analizinde DOT fiyat yönünün olumlu olduğunu ve yeni rekorların gelebileceğini belirtti. Teknik göstergelerin yukarı yönlü olduğunu belirten Gopan, yeni rekorun 50 dolar olabileceğini de vurguladı.

DOT, bu hafta şimdiye kadar yaklaşık yüzde 16 değer kazandı ve yeni bir rekor kırabilecek piyasalarda. iyimserlik var.

DOT fiyatının geçtiğimiz aylarda yükseliş eğilimi oluşturduğunu ve 48 dolara yükseldiğini belirten analist, fiyatın daha fazla yükselmek için 42 dolarlık direnci kırması gerektiğini söyledi.

DOT’un 4 saatlik fiyat tablosundaki MACD göstergesi yükseliş eğilimine işaret ettiği için işler umut verici görünüyor. Ancak 42 dolarlık direnç bitmediyse Polkadot fiyatının 37 dolara, ardından yakın vadede 34 dolara düştüğünü görebiliriz.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.