Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: 21 Mart

Yeni hafta başladığında Bitcoin piyasası bir satış düşüşü yaşadı. Bu değer kaybı altcoin piyasasında da görüldü. Polkadot (DOT), piyasaya giren ve fiyatta ani bir düşüşe tanık olan büyük bir altcoin idi.

Yazım sırasında DOT, 34.07 milyar dolarlık piyasa değeriyle 36.94 dolardan işlem görüyordu.

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Polkadot Bir Saatlik Grafik

 

Polkadot’un değeri artıyordu ve direnişin üstesinden gelmeyi başarmıştı. Bununla birlikte, fiyat 38.85 doların üzerine çıkmaya başladığında, DOT değerinde ani bir düşüşe neden olan bir satış baskısı gelişti.

Varlık, 12 saat içinde değerinin neredeyse% 10’unu kaybetti, ancak şimdi daha yüksek inşa edilmiş görünüyordu. Mevcut piyasa oynaktı ve başka bir fiyat dalgalanmasının görülebilmesi için biraz istikrar gerektirebilir.

AKIL VERME
Bollinger Bantları, geçen gün tanık olunan vahşi fiyat hareketine işaret ederek büyük ölçüde ayrıldı. Bu, piyasanın son derece değişken olduğu anlamına geliyordu. Bu arada, sinyal çizgisi mum çubuklarının üzerine çıkarken, düşen değer ayıların öne geçmesinin önünü açtı. 50 hareketli ortalamalar da, satışın DOT değerinin neden olduğu çöküşün bir göstergesi olan fiyat çubuklarının üzerinde bir pozisyon aldı.

Dijital varlık geliştikçe, göreceli güç endeksi, DOT’un aşırı satım bölgesine dokunduktan sonra geri döndüğünü gösterdi. Ancak grafik, aşırı satım bölgesine yakın kaldığını vurguladı. Bu nedenle, piyasa da giderek azalan olumsuz bir ivme gösterdi.

SONUÇ
Mevcut Polkadot pazarı son derece değişken. Dijital varlık, bir gecede değerinin% 10’undan fazlasını kaybetti. Piyasadaki tüccarlar lehine bir fiyat dalgalanmasına tanık olmak için mevcut piyasa eğiliminden kurtulmak zorunda kalacak.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 36,94 $ ‘dır.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: 21 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.