Polkadot (DOT), EOS ve IOTA Fiyat Analizi! • Madeni Para Otag’ı

Polkadot (DOT) Hazırlanıyor!

DOT son zamanlardaki en yüksek seviyesi olan 26 dolardan 22.34 dolara düştü. 24 saatlik işlem hacmi yüzde 31,28 azalarak 1 milyar dolara geriledi. Fiyatı sadece 24 saat içinde yüzde 6,3 düştü.

Madeni para, bu ayın başından bu yana 20 dolarlık direnç işaretinin altına düşmedi. Bununla birlikte, 3 Haziran’da 28.5 $’a tırmandıktan sonra altcoin’in fiyatı yatay seyretti ve 26 $’ın en düşük seviyesini geçmedi. Parabolik SAR bulgularının kanıtladığı gibi, fiyatta daha fazla düşüş olabilir.

Alt uçta, 20’nin altındaki Stokastik RSI, fiyatların ancak tersine çevrildikten sonra yükselebileceğini öne sürdü. Son olarak, Chaikin Para Akışı sıfırın altındaydı, bu da yüksek sermaye çıkışlarını ve fiyatta daha fazla düşüş olasılığını gösteriyordu.

EOS Analizi!

EOS Mayıs ayının sonuna doğru iyi toparlansa da 7,7 dolardan tekrar düştü. Fiyatı bugün yüzde 3,8 düşüşle düşmeye devam etti.

8 Haziran’dan bu yana 4,4 dolar desteği ile 5,4 dolar direnci arasında konsolide olan kripto para, yazı yazılırken 5 dolardan el değiştiriyordu.

Bollinger Bantları hiçbir oynaklık belirtisi göstermedi ve Müthiş Osilatör tarafından baskın düşüş momentumu gösterildi. Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesi yukarı doğru hareket ederek artan satın alma baskısını gösteriyordu.

IOTA Analizi!

Birkaç gün önce 1,2 dolardan önemli bir düşüşün ardından IOTA, son 24 saatte yüzde 3,6 düştükten sonra hala kırmızıda işlem görüyordu. 31 milyon dolarda, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık yüzde 28 düştü.

Son on gün içinde fiyatı 1,2 dolar direnç seviyesini geçemedi. Ancak 13 Haziran’dan sonra yeni bir destek seviyesi oluşturuldu. Ortalama Yön Endeksi, hareketine bağlı olarak gelecekte güçlenebilecek zayıf bir trend çizdi.

MACD ve Sinyal çizgileri buluşuyor ve ne düşüş ne de yükseliş trendi oluşturuyor. Mum çubuklarının üzerinde, yaklaşan bir düşüşü gösterebilecek Parabolik SAR işaretleri bulundu.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir. Asla yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.