Polkadot, Cosmos, Algorand ve Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin, ATH yolunda mükemmel kazançlar elde etti, ancak geçen hafta ivme durdu. BTC, 349 milyar dolarlık piyasa değeriyle 18.803 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak: CoinStats

Hem Bitcoin hem de Ethereum’un yana doğru hareketi Altcoin piyasasının değer kaybetmesine neden oldu. Polkadot’un 4.8 dolarlık destek seviyesine düşmesi muhtemelken, Cosmos da kısa vadeli bir düşüş görünümüne sahipti. Algorand, Direnç’e dönen ve 0,31 dolardan bir sonraki destek seviyesine düşen bir destek seviyesi gördü.

Puantiye [DOT]

Polkadot, Cosmos, Algor ve Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

Sabit Aralık Hacim Profili, 5,2 $ seviyesinin altında 4,7 $ – 4,8 $ bölgesine kadar çok fazla ticaret aktivitesi olmadığını gösterdi.

MACD, DOT için Bearish momentumunun yavaşça arttığını gösterdi. DOT, 5,2 dolar seviyesini direnç olarak tekrar test ederken sürekli olarak düşürüldü.

Düşüş eğilimi devam edebilir ve DOT’un yakında direnç olarak 4.8 dolar seviyesini test ettiğini görebilir.

Atom [ATOM]

Polkadot, Cosmos, Algor ve Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM’un Kasım ayının sonuna doğru 6.48 $ ‘dan 5 $’ a düştüğü son düşüş, ATOM’un iyileşme girişimini gördü ve ayılar bir kez daha 5 $ ‘a dönmeden önce 5.51 $’ a kadar yükseldi.

RSI, 39 değerini gösterdi ve birkaç gündür nötr 50 çizgisinin altında hareket ediyor, bu da düşüş trendinin oyunda olduğunu gösteriyor.

Bu kısa vadeli düşüş, ATOM’un 4,81 dolarlık destek seviyesini ziyaret ettiğini görebilir. Bu seviyenin kaybı, uzun vadeli görünümü de ayılar lehine değiştirecektir.

Algorand [ALGO]

Polkadot, Cosmos, Algor ve Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

DOT gibi, ALGO da önceki destek seviyesini direnç olarak yeniden test eden ve kısa vadeli bir düşüş eğiliminde olan başka bir kripto para birimiydi. 0,35 dolar dirence çevrildi ve fiyat 0,31 dolardan desteğe doğru ilerledi.

OBV, güçlü bir satış hacmi dalgası göstermedi ve son birkaç haftadır nispeten yatay kaldı. Stokastik RSI aşırı satım bölgesinin derinliklerine daldı ve fiyat küçük bir gerileme görebilir.

ALGO’nun daha da aşağı inmeden önce 0,31 dolarlık destekten 0,23 dolarlık likidite cebine küçük bir sıçrama görmesi muhtemeldi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.296,77 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!