Poligon (MATIC) Fiyat Analizi! • Coin Otağ

Geçen hafta kripto piyasasının genel düşüşü, endüstrinin en büyük iki altcoin’i olan Bitcoin ve Ethereum’un performansıyla daha da kötüleşti. İkisi sayesinde MATIC fiyatında bir düşüş oldu.

Çokgen (MATIC)

MATIC / USDT

Kripto piyasasının çoğunun önemli bir düşüş yaşadığı bir ayda, MATIC tam tersini yaptı. Yalnızca geçen hafta, MATIC 24 saatten daha kısa bir sürede neredeyse yüzde 50 değer kazanırken, piyasanın altcoinlerinin geri kalanı BTC’nin değer kaybının bir sonucu olarak düştü. Aslında, şu anda piyasadaki en büyük 17. kripto olan MATIC, yazı yazılırken şaşırtıcı bir şekilde yüzde 10.976 yıllık getiri kaydetti.

Bununla birlikte, altcoin piyasa düzeltmelerinden tamamen bağımsız değildi, MATIC düşüşünü gördü ve son birkaç işlem seansında değerinin yüzde 13’ünden fazlasını kaybetti.

Yukarıdaki grafiklerde belirtilen MATIC’in yeniden canlanması, son zamanlarda güç toplayan kripto işlem hacimleriyle beslendi. Benzer şekilde, yeniden dirilme, bu tür düzeltmeleri takip etmenin anahtarı olabilir.

Aynı duruma rağmen, altcoin’in teknik göstergeleri çok yükselişte kaldı. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının altında kalırken, Göreceli Güç Endeksi, aşırı alım bölgesinin altına düştükten sonra sabit kaldı.

Bir analize göre, kısa vadeli ve uzun vadeli yatırım getirisi arayanlar için MATIC en iyi yatırım olabilir.

Poligon (MATIC) fiyatı şu anda 1,61 dolar seviyesinde.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.