Piyasadaki En Güçlü Altcoin Açıklandı! • Madeni Para Otag’ı

Kripto para analizleriyle ünlü analistlerden Michael Van De Poppe, analizini yeniledi, peki bu hangi altcoin? Ünlü analistin böyle bir savunma yapması için neye ihtiyacı var? Gelin bu altcoini birlikte inceleyelim. İşte detaylar…

Poppe Hangi Altcoini Önerdi?

Yeni stratejiyi oluşturmak için toplanan bir grup analist arasında, Michael Van De Poppe, bitcoin toparlanmaya başlarsa, ona ilk tepki verecek altcoinin Cordano (ADA) olduğunu belirtti.

Analiste göre, 1,40 doları cordano için sıkı bir direnç ve 1 dolar için sıkı bir destek olarak görüyor. Direniş konusunda istediği hacmi yakalayabilirse ilk hedefin 1,80 dolar olduğunu belirten Poppe, analizini neye dayandırdığını kanıtlarıyla sundu.

Poppe’ye göre analist, Bitcoin’in olumlu bir seyir izledikten sonra yeterli hacimlerle ADA’ya destek bulacağını, projesi ve ucuzluğu ile bilinen ADA’nın geleceğinin net olduğunu belirtiyor. Verilerini sadece teknik değil aynı zamanda temel analizlere dayandırdığını söyleyen analist, tüm altcoinler arasında ADA’ya çok güvendiğini belirtti.

Özellikle, altcoinlerin boğa koşusunun yarısından daha azını tamamladığına ve geri kalanının BTC için olumlu günler başladığında başlayacağına inanıyor.

Ada hakkında açıklamalarda bulunan Poppe

Cordano’nun (ADA) kurucusu kimdir?

Kurucusu Charles Haskinson’dur. Charles sadece cordano değil, Ethereum ve Ethereum Classic’in kurucuları arasındadır. Ayrıca bir blockchain geliştiricisi ve Blockchain’de birden fazla projede akıllara durgunluk veren imzalara adım atan Charles ADA’nın kurucusu olarak bilinir.

Cordano ve Diğer Kripto Para Birimleri Arasındaki Genel Farklar Nelerdir?

Cordano’nun artacağına dair olumlu haberlerin yanında sadece teknik veriler değil, temel veriler de var. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

Blok oluşturma algoritması. Özelliği enerji tüketimini azaltma olarak bilinen alternatif alım kanıtı algoritması. Ouroboros protokolü, ilk hisse kanıtı olarak bilinir ve sistemin güvenliğinden sorumludur. Gizlilik ciddiye alınır.

Cordano (ADA) Madenciliği Nasıl Yapılır?

Cordano (ADA) Madenciliği bilindiği gibi grafik kartları ile yapılamaz. Bitcoin madenciliğinde olduğu gibi elektrik tüketimi ile ortaya çıkmaz.

Cordano Madencilik aşağıdaki gibi ilerler. Bilindiği üzere Cordano bir Proof of Stake sistemi olarak çalışmaktadır. Başka bir deyişle, cüzdanınıza belirli bir miktar cordano bakiyesi yüklediğinizde, yine size belirli bir kordano yüzdesi (ADA) verilir. Sistem bu şekilde çalışıyor.

ADA madenciliği için özel bir cihaza veya elektriğe ihtiyaç duymadan sadece elinizdeki bakiyelerin belirli bir yüzdesi ile cordano kazanabilirsiniz.