Peter Brandt XRP Fiyatları Düşecek!• Coin Otağ

Borsa efsanesi ve deneyimli analist Peter Brandt değerli bir tahminde bulunuyor. Peter Brandt, Ripple ilişkili XRP tokeninin tüm zamanların en düşük seviyelerine düşebileceğini söylüyor ve nedenini açıklıyor

Peter Brandt: Ripple fiyat tüm zamanların en düşük seviyelerine iniyor!

peter brandt dalgalanma incelemesi

Efsanevi tüccar ve başarılı varsayımlarıyla tanınan Peter Brandt, değerli açıklamalarıyla bir kez daha manşetleri süsledi. Peter Brandt, yedinci en büyük kripto para birimi olan XRP’nin neden mevcut 0,6 $ seviyesinden düşebileceğini ve tüm zamanların en düşük seviyesine ulaşabileceğini açıklıyor. Analiste göre, XRP/BTC bir H&S modeli oluşturuyor. Bu yılın başlarında 19 Nisan’da 1,9 dolarda zirve yaptı. Ripple, bağlantılı XRP tokeni şimdiye kadar tekrar ciddi bir yükseliş kaydedemedi.

Ripple SEC’e karşı yasal süreçte birkaç adım attı, ancak XRP iki aydan fazla bir süredir düşüyor. Peter Brandt, XRP/BTC çifti üzerinde Baş ve Omuz formasyonuna sahip bir grafik yayınladı. Analist, bunun daha ziyade bir tersine dönüş modeli olduğunu ve bunu tamamlamanın XRP tokenini tüm zamanların en düşük seviyelerine iteceğini ekledi. Analist, XRP gerçekten de “gelgit dalgasına dönüşmek üzere mi?” yakın gelecekte kripto para fiyatının artmasını bekleyen XRP ordusuyla karşı karşıya kalarak sordu.

XRP hala ATH’sinin yüzde 80.25 altında

CoinMarketCap tarafından sağlanan bilgilere göre XRP, bu yıl şimdiye kadar gördüğü tüm kazanımlarını kaybetti ve kripto para birimi için 2020’deki zirve olan 28 Kasım’da ulaşılan 0,6 dolar seviyesine geri döndü. 1 Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,3 dolardan yüzde 80,25 düştü.

Hep birlikte izleyeceğiz ve Peter Brandt’in iddiasının yakında gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini göreceğiz.