“Pazardaki En Güçlü Oyuncu!” • Coin Otag

30 Mayıs Pazar günü, popüler kripto analisti Benjamin Cowen, kripto boğa piyasasındaki mevcut düşüş trendi sırasında Cardano’nun (ADA) etkileyici fiyat hareketi hakkında yorum yaptı.

Şu anda, Cardano (ADA), verilere göre son 24 saatte yüzde 0,39 düşüşle 1,61 dolar civarında işlem görüyor. Ancak, yılbaşından bugüne kadarki döneme bakarsanız, ADA/USD neredeyse yüzde 800 arttı.

15 Mayıs’ta YouTube kanalında yayınlanan bir videoda Cowen, izleyicilere Cardano’nun Bitcoin’e karşı büyük bir kırılmanın ardından fiyatı ikiye katlayabileceğini söyledi.

Başka bir analist, Michaël van de Poppe, Cardano’nun “Piyasadaki en güçlü oyunculardan biri” dedi ki. Poppe, Cardano’nun 5 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

Alonso Testnet Başlatıldı!

27 Mayıs’ta Cardano protokol yazılımını geliştiren ana şirket olan IOHK, Cardano’nun ana ağında akıllı sözleşme desteğinin başlatılmasına giden yolda önemli bir kilometre taşını işaretleyen ilk şirket oldu. “Alonzo Mavisi” test ağının lansmanını duyurdu.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1,68 dolar seviyesinde.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.