Ontology, STEEM, XRP Fiyat Analizi: 26 Eylül

Piyasadaki birçok altcoin, özellikle Bitcoin’in kendi değer kaybetmesi nedeniyle birçok kez düştükten sonra, son 48 saat içinde bir dinlenme dönemine girdi. BTC’nin toparlanması sayesinde bu altcoinlerin çoğu; XRP, STEEM ve Ontology BTC ile birlikte iyi performans gösterdi. Bununla birlikte, son yükseliş trendinin hakim olunan düşüş trendini tersine çevirmek için yeterli olup olmadığı tamamen başka bir konudur.

İçerik Başlıklarını Gizle

XRP

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Daha önce piyasa değeri açısından en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP, 2020’de çöktü. XRP, Temmuz ayı sonlarında ve Ağustos’ta yıllık en yüksek seviyelerine yükselse de, ondan önceki ve sonraki dönem o kadar cömert değildi. Aslında, 2 Eylül’deki piyasa çapındaki değer kaybından bu yana, kripto para biriminin değeri önemli ölçüde düştü. Bu, Bitcoin birkaç gün önce direnç seviyelerini kıramadığında 10.100 dolara düştüğünde daha da kötüleşti.

Bununla birlikte, yazı yazılırken, BTC’nin performansı XRP’ye iyileşmesine biraz ivme kazandırıyordu ve kripto% 12’lik kayıplarını tersine çevirmeye çalışıyordu.

XRP’nin teknik göstergeleri ise karışık sinyaller verdi. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok üzerinde iken, Chaikin Money Flow grafiklerde keskin bir artış kaydetti ve CMF’yi büyüyen sermaye girişinin bir işareti olan 1’in üzerine çıkardı. Bu karışık göstergeler ışığında, istikrarlı bir eğilimin tersine dönüp dönmediğini söylemek zor.

Ethereum dışındaki varlıkları Bitcoin ve XRP’yi içerecek şekilde desteklemek için tasarlanmış otomatik bir para piyasası protokolü olan Harvest.io, Kava Labs tarafından hazırlanmıştır. başladı.

Ontoloji [ONT]

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

Piyasadaki 38. sıradaki kripto para birimi ONT, geçen hafta Eylül ayı başındaki kazançlarının temizlendiğini gördü. Bu ilginç bir gelişmeydi, çünkü yukarıda belirtilen dönemde, daha büyük pazar, kriptoların sol, sağ ve merkezdeki grafiklere düştüğü bir tür düşüş trendindeydi. Son piyasa devalüasyonu sayesinde ONT, Ağustos ayı sonundaki fiyat seviyelerinde yeniden işlem görüyordu. Ancak, ONT’nin işlem hacminin son 7 günde önemli ölçüde düştüğü unutulmamalıdır.

Aslında, son iki fiyat mumunun yeşil olmasına rağmen, ONT hala grafiklerde% 25’in üzerinde.

Düşüşün gerçek ölçeği, kripto para biriminin teknik göstergelerinde vurgulandı, çünkü Başar Osilatör düşüş momentumunu resmederken, MACD çizgisi grafiklerde yükseliş sinyalinin oldukça altındaydı.

STEEM

Kaynak: TradingView’de STEEM / USD

Birkaç zorlu aydan sonra, STEEM, kripto Ağustos ortasında yerel bir zirveye yükselirken, grafiklerde bazı önemli kazanımlar elde etme yolunda görünüyordu. Ancak, STEEM kısa süre sonra listelerde keskin bir düşüş trendine girdiği için bu beklenti uzun sürmedi. Bitcoin’in 2 Eylül’deki düşüşü ve ardından gelen düşüş, kripto fiyatını grafiklerde daha da aşağı çekti. Aslında, STEEM geçen hafta% 13’ün üzerinde düştü.

Bununla birlikte, Bollinger Bantlarının sonu, piyasadaki istikrarlı fiyat oynaklığının bir işareti olarak yana doğru işaret ediyor gibi görünüyordu. Dahası, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine çok yakındı, bu da kriptonun piyasa konumunun ne kadar güvencesiz olduğunun bir göstergesi.