Ontology, Binance Coin, Cardano Fiyat Analizi: 7 Eylül

Cardano, yükseliş trendinin sonunda konsolide etmeye karar verdikten sonra, geçtiğimiz ay boyunca birden fazla destek seviyesini tutamadı. Üstelik Binance Coin 25 doların üzerine çıktığı için sağlıklı görünüyordu, ancak birkaç gün önce piyasa çapında bir çöküşle dünyaya geri döndü. Ontolojinin gözünde 1 dolardı ve hızlı bir güneye doğru kaymaya yol açan yükselen bir kanalda işlem görüyordu. Yazım sırasında, Ontology, Ağustos başladığında işlem gördüğü seviyelerde işlem görüyordu ve bu, son düşüşün bir aylık kazancı sildiğini gösteriyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Cardano [ADA]

Cardano, Binance Coin, Ontology Fiyat Analizi: 5 Eylül

Kaynak: TradingView’de ADA / USDT

ADA, Mart ayındaki Kara Perşembe piyasasındaki çöküşten bu yana bazı kısa kesintilerle güçlü bir yükseliş trendi izliyor. Ancak Cardano, 0,15 dolardan istikrarlı bir düşüşün ardından desteğini kaybetti.

Aslında, en son Bitcoin düşüşü ADA’yı 0,124 dolardan 0,09 dolara düşürdü. Ve 0.101 $ direncini test etmek için kısa bir süre sonra toparlanırken, kısa süre sonra grafiklere geri döndü.

Dengedeki hacim, satış baskısı trendinin (sarı trend çizgisi) henüz kırılmadığını ve grafiklerde yeni yüksek zirvelerin tanımlanmadığını gösterdi.

OBV trend çizgisini geçerse ve ADA direnci desteğe dönüştürürse, bir yükseliş trendi veya konsolidasyon başlayabilir.

Binance Coin [BNB]

Cardano, Binance Coin, Ontology Fiyat Analizi: 5 Eylül

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin, Temmuz ayının başından beri (sarı trend çizgisi) bir yükseliş trendi oluşturuyor, ancak piyasadaki kripto varlıkları, geçtiğimiz birkaç gün içinde değerlerinin önemli bir kısmını kaybettikten sonra paramparça oldu.

Trend çizgisinin altında bir kırılma, yükseliş trendinin durması veya hatta trendin tersine dönmesi anlamına gelir. 18,5 dolarlık destek tutmazsa, kısa vadede bir düşüş eğilimi olabilir.

BNB, 21 doların yanı sıra 20 ve 50 SMA’da (sırasıyla beyaz ve sarı) dirençle karşı karşıya kaldı. Ayrıca, Parabolik SAR bir satış sinyali yanıp sönmeye devam etti.

Ontoloji [ONT]

Cardano, Binance Coin, Ontology Fiyat Analizi: 5 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USDT

Ontology yükselen kanalı terk etti ve destek seviyesini 0,62 dolarlık desteğin çok ötesinde 0,6 dolar olarak buldu. CMF, bu desteği geri çekerken, değerler yavaşça yükselirken ve grafiklerde yükseliş bölgesine doğru ilerlerken satıcıların ilgisinin azaldığını gösterdi.

CMF, ardışık oturumlarda pozitif değerler kaydederken, ONT 0,72 $ ‘lık direnci yeniden kazanırsa, iyileşmeye başlayabilir.

Ayrıca, ONT fiyatının birkaç gün boyunca 0,6 ila 0,72 ABD doları arasında dalgalanma olasılığı da vardır.