ONT, CRO, XRP Fiyat Analizi: 14 Eylül

Bitcoin, sadece birkaç saat önce 10.500 $ ‘dan 10.350 $’ a geriledi ve bu da Ethereum fiyatını 388 $ ‘dan 358 $’ a düşürdü. Aslında, Ethereum başka bir satış için hazırlanabilir, çünkü zincir içi ölçümler düşüş grafiği çizebilir. kripto para birimi.

Hepsi bu kadar değil. Yazma sırasında XRP, yukarı doğru hareket etmeye çalışırken ivme kazanmadı, ancak daha uzun zaman dilimi boyunca alçalan bir kanala sıkıştı. Ontoloji, düşüş eğilimi gösteren bir sapmadan kurtuldu ve yakın zamanda kaybettiği destek seviyesinin üzerinde işlem görüyordu. Sonuçta, Kripto.com Coin, bir sonraki hamlesinin yönünü belirlemesi muhtemel olan destek seviyesine cevaben son 24 saat içinde de ivme kaybetti.

İçerik Başlıkları gizle

XRP

Ontoloji, Crypto.com Coin, XRP Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

20 SMA (beyaz) ve 50 SMA (sarı) birbirine çok yakındı ve XRP piyasasında her iki taraf için de momentum eksikliğini vurguladı. Ayrıca, fiyatın birkaç gün boyunca 0,24 $ civarında dalgalandığı görüldü.

Yön Hareketi Endeksi de aynı hikayeyi anlattı; ADX (sarı), tüccarlar tarafından temel trendleri zayıf olanlardan ayırmak için kullanılan bir seviye olan 20’nin oldukça altında.

XRP, daha uzun zaman dilimi boyunca düşüş eğiliminde olduğundan, önümüzdeki birkaç gün boyunca XRP’nin kaymaya devam etmesi muhtemeldir. XRP için düşüş durumu, 0.23 bölgesi yakınında destek seviyesinin altına düşerse daha da güçlenecek.

Ontoloji [ONT]

Ontoloji, Crypto.com Coin, XRP Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

Ontoloji, RSI daha yüksek bir yükselti oluştururken, fiyat daha düşük bir yüksek oluştururken grafiklerde düşüş eğilimi gösteriyordu. Aynı durum, tablolardaki beyaz trend çizgileri ile vurgulandı.

Ardından, ONT iyileşmeden önce 0,73 dolara düştü. ONT’nin fiyatı baskı anında 0.787 dolardı ve 0.785 dolarlık destek seviyesinin hemen üzerinde işlem görüyordu.

RSI aslında 56’ya yükseldi ve ONT için yükseliş eğilimi gösterdi. Bir sonraki direnç seviyesi 0,85 dolarda bulunuyor.

Crypto.com Coin [CRO]

Ontoloji, Crypto.com Coin, XRP Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de CRO / USDT

Son birkaç işlem seansında oluşan mumların neredeyse hiç gövdesi yoktu ve küçük fitiller aşağıdaydı. Bu, kripto varlığı için son 24 saatte çok zayıf bir ivme gösterdi.

Muhteşem Osilatör histogramında kırmızı çubuklar kaydettiğinden, bu muhtemelen yükseliş momentumunun azalmasının bir işareti olarak devam edecek.

Chaikin Para Akışı, sermayenin piyasalara aktığını ve boğaların hala kontrol altında olduğunu öne sürdü. CRO, olası bir yeniden testten sonra desteğini 0.159 $ ‘dan savunursa, 0.169 $ ve 0.175 $’ a doğru hareket edecek şekilde ayarlanabilir.