Önemli Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Ethereum’un sert düşüş tepkisi boğaları 200 SMA’ya sığınmaya zorlayarak 1.700 dolarlık bir engele ulaştı. Eter boğalar, 2.000 dolara yaklaşan kazançlar için verilen mücadeleye boyun eğmiyor. 1.400 $ ‘a doğru düzeltme, 200 SMA’da desteğini kaybederse devam edecek.

Ethereum, hafta başında fiyattaki düşüşten önemli ölçüde kurtuldu. Düşüşler, 2.000 $ ‘ın üzerindeki yüksek seviyelerden bir reddi takip etti. Piyasada Bitcoin’in 45.000 $ ‘a düşmesiyle başlayan düşüşler yaygın olduğu için düşüş ayağını durdurmak zorlaştı.

Bu arada, Ethereum marjinal olarak 1.600 doların üzerinde işlem görüyor. Salı günü fiyat hareketi, Ethereum’un 1.400 dolardan 1.700 dolara yükseldiğini gördü. Bununla birlikte, boğalar güçlerini kaybetti ve devam eden ıslahın yolunu açtı.

4 saatlik grafik, 200 Basit Hareketli Ortalama (SMA) desteğinin henüz kaybedildiğini gösteriyor. Başka bir deyişle, Ether’in iyileşmesi bir direnç alanına girerse zorlu bir savaş olacaktır. Boğaların kayıpları önlemek ve yükselişi 2.000 $ ‘a doğru sürdürmek için hareketli ortalamanın üzerinde olmasa da 1.600 $’ ın üzerinde kapanması gerekiyor.

Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) gelecek seanslarda konsolidasyonun bir öncelik olduğuna dair ipuçları verdiğini belirtmek önemlidir. Trend gücü göstergesi, aşırı satım bölgesinden bir toparlanmanın ardından yaklaşık 40’ı geçiyor. Orta hat boyunca hareketin, daha fazla alıcıyı piyasaya katılmaya teşvik ederek yükseliş trendini yenileyebileceğini unutmayın.

ETH / USD 4 saatlik grafik

ETH / USD fiyat tablosu

Öte yandan, 200 SMA bir dirence dönüşürse, ETH düşüş trendine devam edecek. Boğaların tükenmesi nedeniyle satış baskısının bu seviyenin altına çıkması muhtemeldir. Olumsuz tarafı, müthiş destek sırasıyla 1.480 dolar ve 1.400 dolarda bulunacak.

Ethereum gün içi seviyeleri

Spot oranı: 1.602 $

Göreli değişim: -26

Yüzde değişimi:% -1,6

Trend: Ayı

Oynaklık: Düşük

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 1.640.72 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!