Önemli Destek ve Direnç! »Coin Otağ

EOS, son üç gün içinde güçlü bir dalgalanma kaydetti, 3,7 $ ‘dan 4,4 $’ a sıçradı ve bir kez daha destek seviyesinin hemen üzerine 3,7 $ ‘a tırmandı. Aksine, Neo bir direnç alanını güçlü bir şekilde aştığı için Maker, 2.000 $ seviyesinin üzerinde konsolide etti.

EOS Fiyat Analizi

EOS, Neo, Maker Fiyat Analizi: 18 Mart

EOS altındaki 4 $, 3.9 $ ve 3.65 $ destek seviyelerinden yararlanılarak 4.3-4.5 $ bölgesi bir arz alanı olarak vurgulanabilir. EOS, yazı yazarken destek olarak 3,9 dolar seviyesini test etmişti ve istikrarlı bir şekilde yükseliyordu.

OBV, son birkaç günde satışlardan daha fazla alım hacmi gördüğünü gösterdi. Böyle bir talep artışı EOS’u 4,4 dolara itebilir.

20 dönem ve 50 dönem EMA’lar (beyaz ve sarı) boğaların yanında ivme gösterdi.

Neo Fiyat Analizi

EOS, Neo, Maker Fiyat Analizi: 18 Mart

Hacim Profili Görünür Aralığı, Kontrol Noktasının 41,94 $ olduğunu gösterdi. Yazma sırasında NEO, PoC’yi 46.92 $ ‘dan altcoin ticareti ile geçen yoğun bir ticaret seansı gördü.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesindeydi ve aynı durum ani bir geri çekilme anlamına gelmiyordu. Bununla birlikte, 42-43 dolarlık bölgeyi tekrar ziyaret etmek, muhtemelen cazip satın alma fırsatları yaratacaktır. RSI aşırı alım bölgesine yaklaşıyordu ve fiyat 48 dolarlık direnç seviyesine yaklaşırken bile yükseliş ivmesinin altını çizdi.

Maker Fiyat Analizi

EOS, Neo, Maker Fiyat Analizi: 18 Mart

Daha düşük zaman dilimlerinde, MKR önemli bir oynaklık gördü. Geçtiğimiz iki haftanın daha iyi bir bölümünde, MKR 2.060 $ ile 2.320 $ arasında işlem gördü. Her iki yöndeki bu% 11 volatilite, fırsatları saatlik olarak küçültüyordu, ancak 4 saatlik grafikte Bollinger Bantları görece sakinlik gösterdi.

Geçtiğimiz birkaç gün, MKR’nin 2.061 $ işaretinin altına düştüğünü gördü ve 1.951 $ ‘a ulaştı, ancak o zamandan beri 2.061 $ seviyesinin üzerine çıktı.

İşlem hacminin olmaması konsolidasyonu gösterdi ve 2.100 $ ve 2.280 $ seviyeleri güvenli kar alma seviyeleri olarak kullanılabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 57.907.00 $ seviyesinde.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!