Önemli Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Bitcoin SV, 191 $ işaretini geri kazandı, ancak düşen oynaklık, baskı zamanı fiyat seviyesinde bir konsolidasyon döneminin sinyalini verdi. NANO için bir ayı piyasası, alıcı taraf için yukarı yönlü bir hareketi zorlaştırırken, Augur, fiyat 34,45 $ ‘lık dirençten düştükçe azalan bir üçgen oluşturdu.

Bitcoin SV Fiyat Analizi

191,7 dolarlık direncin üzerindeki artışı keskin bir düşüş izledi, ancak Bitcoin SV, bu makaleyi yazarken yukarıda belirtilen seviyenin üzerinde kaldı. Tersine dönen RSI, aşırı alım koşullarını fark ettikten sonra 40 işaretinin üzerine yerleşti. Bollinger Bantları yakınsarken, düşük oynaklık büyük fiyat dalgalanmalarına izin vermedi ve bir miktar konsolidasyonun ilerlemesi beklenebilir.

Bu makale yazım sırasında seviyesinin altına düştüyse, 172.9 $ ‘lık desteği vurgulayacaktır. Alıcılar ve satıcılar arasında dengenin görüldüğü bir alan. Boğalar için bir sonraki hedef 227,4 dolarlık direncin üzerinde bir hareket olacak.

Augur Fiyat Analizi

Augur’un Şubat sonunda geniş pazardaki düşüşünden bu yana istikrarlı toparlanma 34,54 $ dirençle durduruldu. Satıcılar fiyatı kontrol ettikçe, OBV daha düşük zirveler oluşturdu ve fiyatla birlikte hareket etti. Bu süre zarfında REP, 4 saatlik zaman diliminde azalan bir üçgen oluşturdu. Düşme durumunda, destek seviyeleri 27,8 dolar ve 25,3 dolar olarak kaldı.

Ancak MACD’deki yükseliş eğilimi, alıcıların kısa vadede düşük trend çizgisini koruyabileceğini gösterdi. Eğimli üst trend çizgisinden yukarı doğru bir kırılma, fiyatın 32,43 $ direncine doğru yöneldiğini de görebilir.

Nano Fiyat Analizi

Nano’nun 5,96 dolardan 5,07 dolara kadar olan kanalı, alıcılar ve satıcılar arasında bir çıkmaza işaret etti, ancak sonunda grafiklerde bir düşüş meydana geldi. Piyasadaki satın alma varlığının olmaması, boğalar kaybettikleri zemini geri kazanmaya çalışırken bir dezavantaj oldu. 200-SMA’nın, genellikle satıcıların hakimiyetini gören bir gelişme olan 50-SMA’nın üzerine çıkması gerçeği ile daha fazla düşüş koşulları vurgulandı.

Müthiş Osilatör, momentumun ileri geri hareket ettiğini ve her iki tarafta da uzun süre durmadığını resmetti. Özellikle son birkaç seansta AO’da dalgalı hareketler gözlemlendi. Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde hareket etti ve kısa vadede NANO için bir yükseliş tahminine karşı tersine dönecek.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 55.330.00 dolardan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!