Önemli Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Altcoin piyasasının Bitcoin ile geleneksel olarak yüksek korelasyonu sayesinde, Chainlink, Cosmos ve Dash genellikle dünyanın en büyük kripto para biriminin liderliğini takip etmekte çok hızlı olmuştur. Aynı durum, BTC’nin ATH’sinden 60.000 $ ‘ın üzerine düşerek fiyat listelerinde 52.000 $’ a düşmesinden sonra da geçerli oldu.

Bununla birlikte, basında Bitcoin için bir miktar iyileşme olsa da, tüm alts aynı şeyi takip etmiyordu.

Chainlink Fiyat Analizi

CoinMarketCap’te 10. sırada yer alan altcoin, son haftalarda Chainlink, Cardano, Binance Coin ve Uniswap gibi düşüşler yaşadı. Bununla birlikte, LINK’in ATH’sini grafiklere kaydetmesinden sadece haftalar önce olduğu unutulmamalıdır. Piyasanın çoğu gibi LINK, BTC kaynaklı bir değer kaybının gerisinde kaldı ve kripto 48 saat içinde neredeyse% 10 düştü.

Yazma sırasında, düşüş anında LINK, kayıplarının çoğunu henüz telafi etmemişti. Bunun yerine, altcoin baskı zamanı konumunu pekiştiriyordu.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok üzerinde iken, Chaikin Para Akışı, negatif bölgeye kısa bir baskı uyguladıktan sonra sıfıra dokundu ve kriptonun konumu, alt kısmın teknik göstergeleri tarafından vurgulandı.

Chainlink, Bloomberg Terminal’in diğer kriptoların yanı sıra LINK için fiyat izleme verilerini eklemesinin ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Cosmos Fiyat Analizi

CoinMarketCap’te 21. sırada olan Cosmos, son haftalarda oldukça çalkantılı bir hareket kaydetti. Aynısı, son 7 gündeki fiyat hareketiyle de kanıtlandı ve ATOM, 13 ve 14 Mart’taki fiyat düzeltmelerinden sonra bir miktar toparlandı. LINK’in aksine, ATOM% 10’un üzerinde değer kazanırken, BTC grafiklerde toparlandı.

Yukarıda bahsettiğimiz artışa ticaret hacmindeki artışın eşlik ettiğini burada belirtmekte fayda var.

Bollinger Bantlarının ağzı, kısa vadeli fiyat dalgalanmaları gösterecek şekilde genişledi ve MACD, piyasadaki yükseliş gücünün altını çizerek Sinyal çizgisinin üzerinde geziniyordu.

Dash Fiyat Analizi

Kripto piyasasının önde gelen gizlilik koinlerinden biri olanDash, geçen hafta Bitcoin’in hızlandırdığı piyasa çapındaki değer kaybına da bağışık değildi. Aslında, Dash de fiyat listelerinde% 11,5’in üzerinde düşüş yaşadı. Ancak, basın yayınlandığı sırada, kripto tüm kayıplarını telafi edemese de bir miktar iyileşme oldu.

Dash’in teknik göstergeleri biraz yükseldi. Müthiş Osilatörün Histogramı yeşil mumların oluşumunu tasvir ederken, Göreceli Güç Endeksi 45 işareti civarında sabit kaldı.

Burada belirtmek gerekir ki, Bitcoin tekrar düşerse, Dash için grafiklerde daha keskin bir düşüş başlayabilir.

Dash, son zamanlarda Stakehound ile ortaklığı yoluyla bir Ethereum DeFi köprüsü başlattıktan sonra haberlerde yer aldı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 55.383,00 $ seviyesinde.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!