Önemli Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Ethereum, 1.725 $ ‘lık güçlü bir destek hattından geri döndükten sonra 1.800 $ seviyesini yeniden kazandı. IOTA 1,43 ile 1,27 dolar arasında dalgalanmaya devam ederken, Dash 219,6 doları bir kez daha destek bölgesine çevirdi.

Ethereum Fiyat Analizi

Dün kırmızı ticaret yaptıktan sonra Ethereum, 200-SMA ile örtüşen bir bölge olan 1.725 $ ‘da destek buldu. Basın zamanında, dünyanın en büyük altcoin’i 1.800 doların biraz üzerinde işlem gördü ve 24 saatlik işlem hacmi neredeyse 50 milyar dolardı. Satın alma aktivitesi, ETH yukarıda belirtilen destek hattından döndüğünde yükseldiği için Denge Haciminde belirgindi. Bununla birlikte, boğalara ilerleyen birkaç barikat sunuldu.

50-SMA (mavi) ilk engeli sundu ve ikincisi 1.888 dolarlık dirençte kaldı. Her iki noktanın üzerinde bir artış, ETH hedef rekor seviyelerini görebilir. Dahası, Başar Osilatör, boğalar halihazırda iyileşme yolunda ilerleme kaydettikçe olumlu bir ivme kazandı.

IOTA Fiyat Analizi

IOTA, geçmişte her iki taraf arasında ileri geri hareket gören bir bölge olan 1,43 – 1,27 dolarlık yatay bir kanal içinde hareket etmeye devam etti. Yazım sırasında, kripto fiyatı, alt trend çizgisinden geri döndükten sonra basın zaman kanalının orta noktasında işlem görüyordu.

Zayıflayan ADX, boğaların kuzeye doğru bir kopuşu zorlamak için güç kaybettiğini gösteren 20 işaretine işaret ediyor. MACD’deki düşüş trendi de olumlu bir sonucun aleyhine çalıştı. Kanaldan sapma, 24 saatlik işlem hacmindeki artışla tetiklenebilir.

Dash Fiyat Analizi

Dash, 219.6 dolarlık testere yeniden test edildiğinde, yukarıda belirtilen çizgiyi 4 saatlik zaman diliminde bir destek bölgesine çevirdi. Bakiye Hacmindeki düşük zirveler, Dash 245.1 $ ‘lık dirençle karşı karşıya kaldığı için güçlü satış baskısını vurguladı, ancak endeks basın zamanında toparlandı. Stokastik RSI ayrıca aşırı satım bölgesinde yükseliş eğilimi gösterdi.

Bunlar olumlu gelişmeler olsa da, düşük işlem hacimleri göz önüne alındığında genel direncin üzerinde bir artış olası değildi. Dash’in kısa vadede basın bülteni kanalı içinde konsolide olmasını ve büyük ölçüde daha geniş pazardaki daha güçlü potansiyel müşterilere bağlı olarak bir patlama yaşanmasını bekleyin.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 1.775,19 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!