Önemli Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Altcoin piyasasının çoğu gibi, Bitcoin Cash de işlem fiyatının hafta boyunca değer kaybettiğini gördü. Bitcoin o zamandan beri kayıplarını telafi etmeye çalıştığı için BCH düşmeye devam etti.

Yazım sırasında Bitcoin Cash, 8,9 milyar dolarlık piyasa değeriyle 497 dolardan işlem görüyordu. Son 24 saatte BCH, yazı yazarken biraz istikrar kazanmadan önce grafiklerde keskin bir fiyat düşüşü kaydetti.

Bitcoin Cash 1 günlük grafik

Günlük BCH grafiği bu düşüşü oldukça iyi gösteriyor. Kripto para biriminin işlem fiyatı hafta başında düştü ve yazım sırasında düşüş baskısı hala belirgindi. Altcoin 468 dolarlık destek seviyesi civarında istikrar kazanmış olsa da zaman zaman onu kırmayı da başardı. Bu destek başarısız olursa, BCH yakında 424 $ fiyat aralığına düştüğünü görebilir.

Ancak kriptonun direnç seviyeleri çok uzaktaydı. BCH dün 563 $ ‘lık ani direnci geçemedi ve bugün tekrar denerse ve kırılırsa, BCH yakında toparlanma sürecine başlayabilir. Piyasadaki sürekli aşağı yönlü baskı göz önüne alındığında, önümüzdeki günlerde fiyatlarda daha fazla düşüşler görülebilir.

Nedeni

Madeni paranın teknik göstergeleri, BCH’nin yükseliş eğiliminin yakın zamanda başlama olasılığına işaret etmedi. MACD göstergesi düşüş eğilimi gösterdi ve RSI kabul edip aşırı satım bölgesine girerken, bir satıcının piyasasının güçlü varlığını vurgulayarak hiçbir geri dönüş belirtisi göstermedi.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler

Direnç: 563 dolar, 615 dolar

Destek: 468 dolar, 424 dolar

Giriş: 469 $

Kâr Al: 414 $

Kaybı Durdur: 554 $

Risk / Ödül: 0.64

Sonuç

Önümüzdeki birkaç gün içinde BCH fiyatının tekrar düşmesi beklenebilir, pazara satıcılar hakimdir. Bu, yukarı doğru bir hareket yapılmadan önce fiyatı 424 dolarlık desteğe doğru itebilir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!