Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri! • Madeni Para Otag’ı

Bugün Bitcoin %7 düşüşle 33300 dolara düştü. Yazımızı yazarken Bitcoin’in günlük mum çubuğunun yeşile döndüğünü ve yukarı doğru hareket etmeye başladığını gösteriyordu. Gün boyunca, Polkadot 18.87$’lık günlük dip seviyesini gördü. Teknik tablomuzda size daha detaylı anlatalım.

Polkadot/USDT Fiyat Analizi

Polkadot, Solana ve Chainlink Fiyat Analizi: 20 Haziran

DOT son 24 saatte -%6 düşerek yatırımcılarını üzdü ve yazı yazılırken +%3 artışla 20.87$’dan işlem görüyordu. Polkadot, geçtiğimiz haftalarda 25 dolardaki direnç seviyesini aşamadı, ardından 20 dolardan güçlü destek bölgesine indi ve o bölgede tutunarak yukarı yönlü hareketi başlattı.

Altcoinler, Haziran ayının başından beri sert hareketlere sahne oldu. Birçok yatırımcı bu duruma dayanamadı ve sermayesini Cryptocurrency sektöründen çekti. Chaikin Money Flow’un verilerine göre son dönemde kripto para piyasalarından önemli bir para çıkışı yaşandı.

Göreceli Güç Endeksi şu anda ortada hareket ediyor. Günlük kapanışa doğru yatırımcılar tarafından yukarı yönlü bir hareket bekleniyor.

Solana/USDT Fiyat Analizi

Polkadot, Solana ve Chainlink Fiyat Analizi: 20 Haziran

SOL kripto para birimi, 14 Haziran’da yatırımcılarını memnun ederek önemli bir yükseliş kaydetti. Ancak Bitcoin ile sert bir düşüşe maruz kalan Solana, yazının yazıldığı sırada bitcoin ile toparlanma sürecine girerek 35,79 dolar seviyesine çıkarak 35 dolar destek seviyesini koruduğunu gösteriyor. devam ederse, 27 dolarlık destek önemli bir yer olacak.

Parabolik SAR, fiyatlar 17 Haziran’dan bu yana düştüğü için düşüş eğilimine işaret ediyordu. Fiyat dalgalanmalarıyla ilgili olarak, yazı yazılırken Bollinger Bantları genişledikçe madeni para potansiyel olarak değişken olabilir.

Chainlink/USDT Fiyat Analizi

Polkadot, Solana ve Chainlink Fiyat Analizi: 20 Haziran

15 Haziran’a kadar yükseliş trendini sürdüren Chainlink, son 24 saatte %8 düştü, ardından Bitcoin’in yükseliş hareketi ile 21.70 dolara yükseldi. LINK, son 48 saat içinde 21 dolarlık destek seviyesini aşağı yönlü kırdıktan sonra Bitcoin ile hızla toparlandı. LINK yazı yazılırken 21.65 dolardan işlem görüyordu. Göstergeler LINK madeni para için yükseliş momentumu gösteriyor. Yazma sırasında, MACD koparma aşamasındaydı.

Chainlink (LINK) fiyatı şu anda 21.63$ seviyelerinde.