Önemli Destek ve Direnç! 1 dolarlık hedef gerçekleşecek mi? »Coin Otağ

Ripple XRP’nin fiyatı% 200’ün üzerinde patladığından ve kısa bir süre sonra neredeyse% -55 düştüğü için son 10 gündür vahşi bir sürüş yaşadı. 0.35 $ ‘lık destek, XRP’nin 3 aylık düşüş eğilimi çizgisiyle (siyah) karşılanan -% 55’lik düşüşün ardından daha da düşmesini engelledi. Üç ay sonra ilk kez düşüş trendinin üzerinde duran fiyatla, bu bir yükseliş göstergesi olarak görülen bir kırılma ve yeniden test olarak görülebilir.

Bir yandan konsolidasyon kanalına hapsolmuş XRP, Bitfinex’te açık olan mevcut XRP miktarı saatler içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı “XRP” arama terimleri Google trendlerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Üç günlük konsolidasyonun ardından XRP fiyatı, direncin 0,40 doları aşmayı başardı. % 40’lık iyileşme 0.35 $ ‘ın en düşük seviyesinde olduğundan, Ripple 0,42 dolar ile 0,47 dolar arasında sıkı bir konsolidasyon içinde. Bu konsolidasyon bir yükseliş bayrağı olarak görülebilir.

XRP Fiyat Analizi: XRP / USD 4 saatlik grafik

0,47 doların üzerindeki bir kırılma, XRP’yi% 13 artışla 0,50 dolarlık kritik dirence gönderebilir. Tersine, 0,42 $ ‘ın altındaki bir kırılma, 0,35 $’ lık destekle MA 100’e -% 17 düşüşü tetikleyebilir. 0.35 $ ‘lık destek şu anda üç aylık düşüş trendinin (siyah) yakınında duruyor.

Bu arada, MACD bir günden fazla bir süredir sıkılaşıyor. Bu büyük bir hamlenin yaklaştığının bir göstergesi. Bu gösterge, yükseliş ve düşüş momentumunu değerlendirmek için kullanılabilir. Sinyal olarak, MACD çizgisi (mavi) turuncu çizginin üzerine çıktığında satın alınabilir. Öte yandan MACD (mavi) turuncu çizginin altına düştüğünde satılabilir.

0,50 $ ‘lık hayati direnç, 1,00 $’ dan potansiyel bir itişin göstergesi olarak görülebilir. Günlük bir grafiğe baktığımızda, mum 0,75 $ direncinin üzerine kapanmadığı için 0,75 $ ‘a yükselmenin sahte olduğu sonucuna varabiliriz. Bu gösterge, XRP’nin 2020’de 0.75 $ ‘a yükseldiği yaklaşık 40 gün boyunca fiyatı yükseltti. Bu direnç temizlenene kadar XRP, birkaç yılın en yüksek seviyesine yükselmeyebilir.

Temellere bakıldığında, bu hafta iki olayda yükseliş olarak görülebilir.

Bitfinex’teki XRPUSD LONGS, fiyat 0.36 $ ‘a yakın olduğu için saatler içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Bu, kripto para borsası Bitfinex’te belirli bir zamanda açılan UZUN pozisyon miktarının bir ölçüsüdür.

Google trendlerindeki XRP arama terimleri tüm zamanların en yüksek seviyesini geçti. XRP tarihinde bu kadar büyük bir arama ve fiyat farkı olmamıştır. Tüm büyük dijital varlıklarla, arama terimleri fiyatla çok yakından ilişkilidir. XRP, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık% 770 ve arama terimleri tüm zamanların üstündedir. Bu aynı zamanda bir yükseliş göstergesi olarak da düşünülebilir.

XRP Fiyatı Gün İçi seviyeleri

Spot faiz: 0,43 $ Göreli değişim: Yüzde değişim:% 1,6

Trend: Yatay trend

Oynaklık: Düşük

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0,434847 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!