Monero (XMR), Poligon (MATIC) ve VeChain (VET) Fiyat Analizi! • Madeni Para Otag’ı

Bitcoin, grafiklerdeki konumunu korumakta nispeten başarılı olmasına rağmen, küresel kripto para piyasası son zamanlarda biraz satış gördü. Ne yazık ki, son 24 saatte kral kripto paranın 35.000 dolara geri çekilmesi daha keskin bir satışı tetikledi ve çoğu altcoin yazının yazıldığı sırada düşüşteydi. Monero, MATIC ve VeChain gibi şirketler güneye taşındı ve onları ek kayıplara karşı savunmasız bıraktı.

Para birimi [XMR] Analiz!

Monero’nun 12 saatlik grafiğine bakıldığında, fiyatın 292 dolarlık direncin ve 200-SMA’nın (yeşil) üzerinde bir kırılmayı reddetmesinin ardından son dört seansın kırmızı mum çubuklarıyla sonuçlandığını gösterdi. 240 dolarlık desteğin altında bir kapanış, XMR’nin daha fazla zarara uğradığı anlamına geliyordu.

XMR, Haziran ayının ilk haftasında 315$’da zirveye ulaşırken, RSI’ın düşüş trendi XMR’nin fiyat hareketini doğruladı çünkü satıcılar çoğunlukla piyasayı kontrol ediyor. MACD çizgisi, hızlı hareket eden çizginin altındaydı ve RSI’nin düşüş duruşunu destekledi. İleriye baktığımızda, boğalar 174-208 $ talep bölgesinde gelen kayıpları azaltmayı umuyor.

Çokgen [MATIC] Analiz!

MATIC’in aşağı yönlü hareketi – alçalan bir üçgen – bugünkü çöküşten önce bazı uyarı işaretleri verdi. Bu nedenle, MATIC boğalarının alt trend çizgisini satıcılara devretmesi sürpriz olmadı. Bu kırılma yüzde 10’luk kayıpları temsil ediyordu ve MATIC’in 1 dolara düşmesi arasında yalnızca birkaç zayıf destek çizgisi olduğu için uzun süreli bir satış olası görünüyordu.

Son birkaç gündür Müthiş Osilatörde düşüş momentumu artıyor. Geri dönüşü garanti eden RSI’nin aşırı satım doğası tarafından bir miktar rahatlama sağlanmıştır. Bu, MATIC’in mevcut fiyatında bir miktar destek bulduğu anlamına geliyordu, ancak satış baskısı, bir sıfırlamadan sonra kripto para birimini muhtemelen daha da aşağı itecek.

VeChain [VET] analiz

Son 24 saatte yüzde 3’lük kayıplara rağmen, VeChain’in aşağı kanalı 4 saatlik grafiğinde bozulmadan kaldı. Aslında, fiyat 0,092 dolardan çok önemli bir destek alanına yaklaştı ve bir düşüş yüzde 20’lik bir geri çekilmeyi tetikleyebilir. Ancak, MATIC’de olduğu gibi, VET’in RSI’sı da alt bölgede işlem gördüğü için bir tersine dönüş önerdi.

Boğalar 0,092 doları bir kırılmadan korumayı başarırsa, VET muhtemelen 0.118 doların üzerinde küçük bir kırılma şansıyla kendi modeli içinde salınacaktır.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.