Monero (XMR) Fiyat Analizi! Önemli Seviyeler!

Alice gibi yeni çıkan kripto paraları %10 komisyon indirimi ile buraya tıklayarak ve güvenle kayıt olabilirsiniz!

Kripto para birimlerinde gizlilik esasına dayalı olarak çalışan Monero (XMR) için kritik seviyeler nelerdir? XMR nasıl bir yol izleyecek? İşte detaylar!

Monero ve Gizlilik!

Gizlilik Tabanlı Para Monero!Gizlilik Tabanlı Para Monero!

XMR’nin diğer kripto para birimlerinden ayrıldığı nokta kesinlikle kritik bir nokta. Birçok insan kripto para birimlerinin tamamen izlenemez olduğunu düşünüyor. Ayrıca mahremiyeti önemseyen kişilerin kripto paralara özel bir ilgisi olduğunu ve takip eksikliğinin dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri bir dereceye kadar izlenemez olarak kabul edilebilir. Farklı araç ve stratejilerle takip etmek imkansız değil.

Ancak Monero bunu ortadan kaldırır. Monero kullanan bir kişinin yaptığı işlem takip edilemez. Bu birçok kişi için harika ve ilgi çekici bir proje olsa da oldukça fazla sayıda kötü niyetli kullanıcı olduğunu da söyleyebiliriz. Genel olarak Monero, fidye talep eden suçlular tarafından kullanılan bir numaralı kripto para birimidir. Takip edilmemek, onu bu konu için eşsiz bir proje haline getiriyor!

XMR Direnç Seviyeleri!

Direnç Seviyeleri!Direnç Seviyeleri!

Popüler kripto para birimi, yazı yazılırken 241 dolardan işlem görüyor. Genel olarak son piyasa hareketlerinden dolayı diğer kripto para birimleri ile benzer bir tabloya sahiptir. 250 dolar seviyesi şu anda Menoro için bir direnç gibi görünüyor. Bu seviyede reddedilen Monero için bir sonraki direnç seviyesi 288 dolar seviyesi. Analistlere göre önde gelen kripto para birimi Bitcoin güçlü hareketler yapmadığı sürece Monero için olumsuz bir durum olacağı düşünülmüyor. 288 dolarlık direncin ardından 316 dolarlık bölgede başka bir direnç var. Monero için bu seviyeleri yakalamanın çok önemli olduğunu söyleyebiliriz.

XMR Destek Seviyeleri!

Destek Seviyeleri!Destek Seviyeleri!

Monero, eskiden direnç olan 225 dolar seviyesini kırmayı başarmış ve bunu bir destek seviyesine çevirmiş görünüyor. XMR için uzun süredir kırmaya çalıştığı bu direnç seviyesini desteğe çevirmek son derece önemli bir hamle. Bu bölgenin uzun bir süre sonra kırılmasının güçlü bir seviye olduğunun işareti olduğunu söyleyebiliriz. Kaybetme durumunda 203 doların altında bir destek daha var. Bunun dışında XMR’nin son Bitcoin düşüşünde 182$ seviyesinden dönerek güçlü bir tepki aldığını söyleyebiliriz.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanBizi Facebook ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!