Monero, Waves, Zcash Fiyat Analizi »Coin Otağ

Daha büyük kripto para piyasası bir konsolidasyon aşamasından geçerken, Altcoin piyasasında bir eğilim diğerini etkiliyor gibi görünüyor. Piyasadaki birçok Altcoin dışında Monero, Waves ve Zcash gibi insanlar YTD’de% 100’den fazla getiri bildiriyor.

Aslında, Messari’ye göre, Monero [XMR] ve Zcash [ZEC] Basın zamanında Waves, yatırımcıları için% 187 ve% 176 YTD getirisi kaydederken% 588 ile önde oldu. Ergo, bu pazarlarda yükselen eğilimleri görmenin şimdi iyi bir zaman olduğunu söyledi.

PARA [XMR]

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

Monero pazarı, Yatırımcıları için iyi karlar bildirdi. Piyasadaki en büyük kripto para birimlerinden biri olan XMR, kısa süre önce 126 ile 130 dolar arasında konsolide oldu. Yukarıdaki tabloya bakıldığında, 2,27 milyar dolarlık piyasa değerine sahip dijital varlık, sürekli yukarı yönlü baskıya dikkat çekiyordu. Bu, Fiyatın kısıtlayıcı bir 4 $ aralığında hareket etmesine rağmen.

Aynısı Parabolik SAR tarafından vurgulanmıştır çünkü Noktalı işaretçiler fiyat mum çubuklarının altında hizalanmıştır.

DALGALAR / USDT

Kaynak: TradingView’de WAVES / USD

Dalgalar yıl boyunca düzensiz davranır. Coin, piyasa düştüğünde çoğundan daha büyük bir darbe alırken, Benzer şekilde, gördüğü artış çoğundan daha yüksek oldu. % 500’ün üzerinde getiri ile, Cryptocurrency grafikleri yükseliş piyasasına işaret etti.

7.219 dolarlık fiyat, yakında geçebileceği 7,255 dolarlık dirence daha yakındı. Ancak Bollinger Bantlarının yakınsaması, Piyasa oynaklığının azaldığını, Signal hattının fiyat çubuklarının altında pozisyon aldığını ve son düşüşün ardından dijital varlığın yükselen fiyatının altını çizdi.

Zcash [ZEC]

Kaynak: TradingView’de ZEC / USD

Waves’in aksine, Zcash’in kripto piyasası diğer Altcoinler ile birlikte hareket eder. Çok fazla fiyat oynaklığından sonra, Dijital varlık 73 ila 77 $ aralığında sınırlandı. Dijital varlığın baskı süresi fiyatı 76.05 $ iken, Göreceli Güç Endeksi daha fazla konsolidasyon işaretleri gösterdi.

RSI denge aralığına ulaştı ve yazı yazıldığı sırada 51.98 idi. Basın zaman değeri herhangi bir fiyat dalgalanması belirtisi göstermedi, bu nedenle ZEC en azından kısa vadede yana doğru hareket edebilirdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.334.98 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!