Monero, Tron, Synthetix Fiyat Analizi: 11 Eylül

Yaklaşan bir düşüşle ilgili tüm konuşmalara rağmen, son birkaç hafta Bitcoin’in kripto piyasası üzerindeki etkisinin giderek daha belirgin hale geldiğini gördü. Beklentilere meydan okuyan dünyanın en büyük kripto para birimi inanılmaz bir şekilde listelerde düştü ve hatta 10.000 doların altına bile düştü. Bununla birlikte, yazı yazılırken, Monero, Tron ve Synthetix gibi bu altcoinlerden bazıları bir çeşit iyileştirme yapma yolunda ilerliyordu.

İçerik Başlıkları gizle

Tron [TRX]

Kaynak: TradingView’de TRX / USD

Tron [TRX]CoinMarketCap’te 14. sıradaki kripto para birimi, son 45 gündür grafiklerdeki çalkantılı fiyat hareketine dikkat çekiyor. Bu aynı zamanda Eylül ayında da geçerliydi, TRX’in yükseliş eğilimi Bitcoin’in grafiklerde değer kaybetmesi ve kripto fiyatını% 25’in üzerinde düşüren bir tersine dönmesiyle tersine döndü. Ancak, basın zamanında kripto, TRX’in 3 Eylül’de en düşük seviyesine ulaşmasından bu yana% 13 arttı.

Yukarıda belirtilen toparlanmaya rağmen, TRX’in teknik göstergeleri düşüş eğilimini vurgulamaya devam ederken, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri olan Awesome Osilatör yeşil tonlarla düşüş ivmesi gösterdi.

TRON Vakfı’nın CEO’su Justin Sun geçtiğimiz günlerde haberlerde yer aldı.

Para birimi [XMR]

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

Ondan önceki TRX gibi, Monero [XMR] Eylül ayı başındaki piyasa çapındaki değer kaybının ardından bir tür toparlanma kaydeden birkaç kişiden biriydi. Aslında, Bitcoin’in kendi düşüşü grafiklerde yerel bir dibe vurduğundan, Monero o zamandan beri neredeyse% 11’lik kripto kazançları ile grafiklerde istikrarlı bir şekilde tırmandı.

Basın zamanında, XMR hala Ağustos ortası seviyelerinin oldukça altında işlem görürken, YTD% 82’nin üzerinde artış kaydetti.

Yukarıda belirtilen fiyat değerleme çabası, Bollinger Bantlarının ağzı volatiliteyi göstermek için geniş kalırken, Chaikin Money Flow grafikte keskin bir artış kaydetti ve artan sermaye girişinin bir işareti olan sıfırın üzerine çıkardığı için Monero’nun teknik göstergeleri tarafından vurgulandı.

IRS, Monero’nun gizlilik protokollerini bozabilecek herkese 625.000 $ ödül verme niyetini açıkladıktan sonra Monero haberlerde yer aldı.

Synthetix [SNX]

Kaynak: TradingView’de SNX / USD

Synthetix [SNX] Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında katlanarak yükselişinin ardından bu yıl sektörde en çok konuşulan projelerden biri oldu. Yükselen performansının ve popülaritesinin ardındaki ana neden, SNX’in birçokları için popüler bir seçenek olarak ortaya çıkmasıyla DeFi alanındaki son patlamadır. Aslında, son kayıplara rağmen, Synthetix’e Kilitlenen Toplam Değer, yazı yazıldığı sırada 730 milyon dolar kadar yüksekti.

Bu listedeki diğer iki kripto gibi SNX, Bitcoin’in düşüşünün fiyat çizelgelerini aşağı çekmesinden sonra biraz iyileşiyordu. Aslında, SNX geçtiğimiz birkaç gün içinde% 34’ün üzerinde arttı.

SNX’in teknik göstergeleri gözlemlendiğinde, MACD çizgisi yukarı doğru seyrederken, Göreceli Güç Endeksi, grafiklerde aşırı satım bölgesinden uzaklaştıkça iyileşme işaretleri gösterdi.