Monero, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 26 Eylül

Monero, XMR ticareti, yazım sırasında önemli bir direnç seviyesinin altında olduğu için grafiklerde yükseliş eğilimi gösteriyordu. Bununla birlikte, Synthetix piyasalarda kararsız kaldı ve önümüzdeki birkaç saat içinde fiyatta bir düşüş gördü. DigiByte’de boğalar ve ayılar dengede idi, ancak ayılar önümüzdeki birkaç ticaret seansında başka bir küçük geri çekilmeyi zorlayabilir.

Para birimi [XMR]

Monero, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 26 Eylül

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

RSI, 87 dolarlık bölgedeki desteğinden çekildi, fiyatın yanında aynı yükselişle, basın zamanında 57 yükseliş rakamı oldu. Fiyat ayrıca beyazla vurgulanan daha düşük testler kaydederken, momentum göstergesi (RSI) daha düşük geri döndü.

XMR, geçen hafta 95 dolarlık dirençte başarısız oldu ve aynı bölgede bir kez daha satış baskısıyla karşılaşabilir.

Grafikte ayrıca turuncu ile vurgulanan, XMR’nin bir hafta önce 95 dolara yaklaşırken gösterdiği yaklaşan düşüş oldu. RSI daha düşük zirveler yaparken, fiyat daha yüksek zirveler oluşturuyordu. Bu oynandı ve fiyat desteği iki kez 87 $ ‘dan test etmek zorunda kaldı.

Synthetix [SNX]

Monero, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 26 Eylül

Kaynak: TradingView’de SNX / USD

MACD birkaç gün önce yükseliş eğilimi gösterdi ve aynı zamanda yükseliş bölgesine geçti. Bu açık bir yükseliş sinyaliydi, ancak fiyat, dirençteki reddini gösteren uzun fitil tarafından kanıtlanan 5 dolarlık direnç seviyesinde keskin satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Sonraki işlem seansları da mavi okla gösterildiği gibi piyasada kararsızlık gösterdi. Fiyat her iki yönde de dalgalandı, ancak ne alıcılar ne de satıcılar galip geldi.

Önemli bir direnç seviyesine yakın olan bu fiyat hareketi, kısa vadeli bir düşüşe işaret edebilir ve SNX, son yükseliş trendine devam etmeden önce 4,5 $ ‘a küçük bir düşüş gösterebilir.

DigiByte [DGB]

Monero, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 26 Eylül

Kaynak: TradingView’de DGB / USD

DGB, 0,032 dolar özellikle zor olana kadar birden fazla direnç seviyesini güçlü bir şekilde geçti. Bu seviyedeki sert red, DGB’nin 0,025 $ ‘lık bir baskı zamanında işlem görmek için önceki destek seviyelerinin altına düştüğünü gördü.

Chaikin Money Flow, piyasadaki alıcılar ve satıcılar arasında CMF 0’a yakın bir denge gösterdi. Son birkaç seanstaki işlem hacmi de düşük oldu, bu da birçok tüccarın kenarda oturmayı beklediğini ve DGB’nin bu sonraki yönü onaylamak için beklediğini gösteriyor .