Monero, Polkadot, Bileşik Fiyat Analizi »Coin Otağ

Monero, geçtiğimiz hafta bir aralıkta işlem gördü ve kısa vadede ivme kaybetti. Uzun vadeli görünümü ise güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi. Polkadot, fiyatın 5.8 dolara doğru hareket ettiğini görmek için patlayabilecek bir yükseliş dönüş modeli oluştururken, Bileşik bir konsolidasyon aşamasını belirtmek için 152 dolarlık destek seviyesinin üzerinde işlem gördü.

PARA [XMR]

Monero, Polkadot, Bileşik Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kaynak: TradingView’de XMR / USDT

148 dolar ve 160 dolar seviyeleri, XMR’nin birkaç gündür işlem yaptığı aralığı oluşturdu. Kısa vadede bunun devam etmesi beklenebilir. XMR, geçtiğimiz haftalarda güçlü bir performans gösterdi. 150 $ seviyesi iki yılın en yüksek seviyesi ve boğaların bir sonraki direnç seviyesi olan 170 $ ‘a yükselmeden önce güç toplamaları gerekecek.

MACD düşüş eğilimi oluşturdu ve sıfıra yaklaşırken nötr ivme kazandıktan sonra düzeliyordu.

Fiyat için, 148 doların altındaki bir kapanış fiyatı tekrar 137 dolara getirebilirken, 160 doların üzerinde bir hareket güçlü bir yükseliş trendi olabilir.

Puantiye [DOT]

Monero, Polkadot, Bileşik Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

RSI, 50’nin altına önemli ölçüde düşmediği için DOT’un hala yükseliş eğiliminde olduğunu gösterdi. Ancak, fiyat son üç gündür yükselişe geçmedi. Bir desen oluşturmuş alçalan bir üçgen gibi görünüyordu.

Ticaret hacmi de aynı dönemde düştü. Bu, köşede bir kırılma olduğunu gösterdi. Üçgenin tepesine yakın bir mum, DOT kafasını 5,8 dolara yükseltir.

5,2 dolarlık destek seviyesinin altındaki bir mum, DOT’un bir kez daha değer kaybettiğini görebilir.

Bileşik [COMP]

Monero, Polkadot, Bileşik Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

COMP, Aralık ayı başlarında 100 $ seviyesini geri çekti ve o zamandan beri geriye bakmadı. Desteğe karşı direnç seviyesinden sonra güçlü yukarı hareketler gördü, ancak güçlü yükseliş, baskı anında COMP için bir konsolidasyon dönemine yol açtı.

Yazım sırasında, 152 dolarlık destek seviyesinin hemen üzerinde 157 dolardı. Hacim Profili Görünür Aralığı, 154 $ ‘ın boğalar ve ayılar için Kontrol Noktası olduğunu gösterdi.

VPVR ayrıca 150 doların iyi ticaret faaliyetine sahip bir alan olduğunu ve güçlü bir destek görevi görmesi gerektiğini öne sürdü. Son olarak, Muhteşem Osilatör düşüş eğilimi gösteren ikiz zirveler oluşturdu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!