Monero, IOTA, Zcash Fiyat Analizi: 19 Mart

Monero, fiyatların düşmesi ve bu seviye civarında sıçramasıyla birlikte piyasalarda 230 dolar civarında bazı istikrarsızlık gördü. IOTA 1.3 dolar seviyesinin üzerinde bir konsolidasyon aşamasındayken, Zcash 155 dolar civarında dirençle karşılaştı.

 

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Para birimi [XMR]

XMR, satıcılar ve alıcılar bir çatışmaya girdikçe 230 dolar seviyesinde dalgalandı. OBV, XMR destek olarak ikinci kez 200 $ işaretini test ettiğinden beri istikrarlı bir yükseliş trendinde. Bu, XMR’nin, alıcılardan gelen bu tür talepler 230 $ seviyesinde desteklemeye sıkı bir şekilde çevrildiğinde gelmesi olası kazanımları vurguladı.

Altcoin’in fiyatı EMA Şeritlerinin hemen üzerinde işlem görüyordu. Geçtiğimiz günlerde şeritlerin biraz sıkıştırılması kuvvetli bir hızlanma eksikliği gösteriyordu. Şeritlerin üzerine tırmanmak, bir sonraki direnç seviyesi 248 $ ile yükseliş niyetinin bir işareti olacak.

 

IOTA

Bollinger Bantları, IOTA 1,29 dolarlık destek seviyesinin üzerinde konsolide olurken fiyat civarında sıkılaştı. Ticaret hacmi düşükken, MACD her iki yönde de momentumdan yoksun olarak sıfır civarında kaldı.

1.29 doların altında, 1.08 dolarlık destek seviyesi ve aynı seviyenin üzerinde 1.55 dolarlık direnç seviyesi var. Bollinger Bantlarını artan ticaret hacmi ile genişletmek, IOTA’nın hareketi için bir sonraki yönü verecektir.

 

Zcash [ZEC]

149 dolar seviyesi geçen hafta direnç olarak iki kez kırıldı. Bununla birlikte, 150-155 dolar bölgesi, satıcıların her seferinde fiyatı aşağı çektiğini gördü. ZEC, geçtiğimiz günlerde yükselişten önce 135 $ ‘a düşürüldü ve birkaç günlüğüne 135-140 $ aralığında konsolide edildi.

RSI, yükseliş yönünde ivme olduğunu göstermek için 50’nin üzerine çıktı. Yazma sırasında, RSI 54’tü ve tırmanıyor. Henüz güçlü olmasa da yükselen yükseliş ivmesinin bir işaretidir. Stokastik RSI, aşırı alım bölgesinden de toparlandı.

150 dolarlık bölgeyi ihlal etmek ve destek olarak yeniden test etmek, önümüzdeki haftalarda 172 dolar hedefiyle uzun bir pozisyona girmenin bir işareti olabilir.

 

Yani ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum ve mesaj olarak iletebilirsiniz. (:

 

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 58.849.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

Monero, IOTA, Zcash Fiyat Analizi: 19 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.