Monero Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Monero pazarı son birkaç gündür geriliyor. Piyasadaki genel eğilim aktif olarak yükselmedi ve Monero için eğilim düşüş eğilimine dönüştü. Fiyat, fiyat merdiveninde aşağı inerken, piyasa daha fazla düşüşe tanık olabilir.

Monero’nun fiyatı yazılırken 160.24 dolardı.

Monero günlük grafik

Kaynak: TradingView’de XMRUSD

Monero grafiği, 170,89 $ direncine ulaştıktan sonra fiyatın düştüğünü gösteriyor. Bu düzelme şu anda desteği 151 $ ‘da test ediyor ve fiyat güçlü bir aşağı doğru baskıya tanık oluyor.

Dijital varlığın değeri bir itme ve çekme seviyesi görmeye devam ettikçe, fiyatı 146 dolarlık desteğe daha da düşmeye zorlayabilir. Bu, tüccarların kar elde etmeleri için bir fırsat olacaktır.

Muhakeme

50 hareketli ortalama, madeni paranın düşüş trendini vurgulayan mum çubuklarının üzerinde yükseliyor. RSI, denge bölgesinden aşırı alım bölgesine taşındı ve bu da pazardaki satıcıların büyüdüğünü gösteriyor.

Bu arada, MACD göstergesi piyasada düşüşte bir artış gördü. Güçlü kırmızı çubuklar büyüyordu ve birkaç gündür piyasaya sürülüyordu. Ancak MACD hattı birkaç gündür sinyal hattının altında kalmasına rağmen farkının arttığına şahit oluyordu.

Önemli seviyeler

Giriş: 151,02 $
Kaybı Durdur: 156,78 $
Kar Al: 145,10 $
Ödül Riski: 1.03

Sonuç

Mevcut piyasa koşulları, Monero’nun fiyat hareketinde artan bir düşüşe işaret etti. Dijital varlık desteğe yakın işlem yaptıkça ve onu kırdıkça, madalyonun fiyatı bir sonraki destek seviyesi olan 146 $ ‘a düşecek ve bu da kısa tüccarlara sadece minimum kar sağlayacaktır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!