Monero Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Monero piyasası, çoğu altcoin piyasası gibi, dün Bitcoin’in fiyat hareketlerinden büyük ölçüde etkilenmedi ve küçük bir düşüşe rağmen, önemli desteğinin üzerinde kaldı. Düşüş eğiliminde bir iyileşme olmasına rağmen, XMR’nin değeri yazım sırasında 137,33 dolar fiyat seviyesinde kalıyor.

Monero bir saatlik grafik

Yukarıdaki grafik 29 Ocak’ta kaydedilen keskin yükselişten bu yana XMR değerinin düştüğünü gösteriyor. Ancak bu eğimli değer 135.65 $ ‘da destek oluşturdu ve fiyat bunun üzerinde kaldı. Fiyat sıkışırken, piyasa düşük oynaklık görüyordu.

XMR, düşüş eğiliminin henüz gelmediğini gösteren azalan bir üçgen modeli oluşturan daha düşük zirveleri bildiriyor.

Muhakeme

Piyasadaki düşüş eğilimi göz önüne alındığında, fiyat oynaklığı da azaldı. Bollinger Bantları, XMR’nin fiyatı 135 $ ‘ın biraz üzerinde konsolide edildiğinde birleşti. Oysa 50 hareketli ortalama fiyat çubuklarının üzerinde kırılarak fiyatın daha düşük bir eğilim gösterdiğini gösterdi.

Fiyat destek boyunca hareket ettikçe, bir kırılma görülür. Bağıl güç endeksi, değerin denge bölgesinden aşırı satım bölgesine hareket ettiğini gösterdi. Bu, yatırımcıların dijital varlığı sattığını eski haline getirdi. Madeni para deseni bozarsa, 130 dolardan bir sonraki destek seviyesine geçebilir.

Önemli seviyeler

Giriş: 135,62 $
Stop-Loss: 138,42 Dolar
Kar Al: 131,17 dolar
Ödül Riski: 1.48

Sonuç

Monero fiyatı, azalan bir üçgen içinde sınırlandırılmıştır ve tersine çevrilerek bir kırılmaya neden olabilir. Yatırımcılar desteğe tutunamazlarsa 131,17 $ ‘dan kar alabilirler. Bitcoin pazarı konsolide olabilir veya hatta düşebilir ve bununla XMR’yi daha düşük bir seviyeye de sürükleyebilir.

Monero (XMR) fiyatı şu anda 137,68 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!