Monero, Ethereum Classic, Tezos Fiyat Analizi: 08 Ağu

Bitcoin’in son zamanlarda 10.000 $ ‘ın üzerindeki konumunu sağlamlaştırma girişimleri büyük ölçüde başarılı oldu ve bunun etkileri altcoin piyasasının geri kalanı tarafından hissediliyor. Tezos ve Monero gibiler listelerde kayda değer kazançlar elde etmek için yükselirken, Ethereum Classic gibi diğerleri herhangi bir kazanç görmedi. Bununla birlikte, ikinci durumda, pek çok ekosistem gelişiminin oyunda olduğu unutulmamalıdır.

İçerik Başlıkları gizle

Tezos [XTZ]

Monero Ethereum Classic Tezos Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Tezos, son 8-10 ayda piyasadaki en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu ve XTZ, yazma sırasında% 135’in üzerinde YTD kazancı kaydetti. Ancak son zamanlarda Tezos, yatırımcılarına büyük getiri sağlamasına rağmen, diğer daha iyi performans gösteren kriptolar tarafından gölgede bırakıldı. XTZ’nin çizelgelerine bakıldığında, kripto para birimi zirve-dip modelini takip ettiği için bunun neden böyle olduğunu ortaya koyuyor;

Bitcoin’in yükselişi, Tezos’u geçen hafta XTZ’nin neredeyse% 15 oranında arttığını gören başka bir yükseliş trendine itti.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok altında ve yükseliş eğilimi ifade ederken, Tezos piyasasındaki dramatik trendin tersine dönmesi, kriptonun teknik göstergeleri tarafından onaylandı, MACD, yükseliş trendinin ardından Sinyal çizgisinin oldukça üzerinde kaldı.

Tezos, tanınmış bir güvenlik denetim firmasının geçen ay Shelley’in sert çatalının ardından Cardano tarafından Tezos’u cüceleştirdiğini açıkladıktan sonra manşetlere çıktı.

Para birimi [XMR]

1596863141 776 Monero Ethereum Classic Tezos Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

XMR, CoinMarketCap’in listelerinde 15. sırada yer almasına rağmen, Monero bugün kripto piyasasında en önde gelen gizlilik parasıdır. Bir mahremiyet madeni parasına olan ihtiyaç hala tartışılırken, özellikle artan düzenlemeler ışığında, asıl mesele Monero’nun Temmuz başladığından beri grafiklerde fantastik bir yükseliş trendinde olmasıdır. Ancak ondan önce, XMR kendisini yana doğru harekete ve durgunluğa düşürmüş görünüyordu.

Yükseliş trendi Ağustos ayında hafifçe düzleşirken, XMR Bitcoin’in kazançlarının arkasındaki grafiklerde% 17’nin üzerinde kazanç kaydetti. Monero, Şubat 2020 zirvelerine de yaklaşıyordu.

Bollinger Bantlarının ağzı, tablolara fiyat dalgalanmasının bir işareti olarak gelen basın zamanında genişliyordu. Chaikin Para Akışı’ndaki değişim daha dramatikti, ancak CMF, piyasaya sağlıklı sermaye girişinin bir işareti olarak 0,40’a yaklaştı.

Ethereum Klasik [ETC]

1596863141 9 Monero Ethereum Classic Tezos Fiyat Analizi 07 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ETC / USD

Dünyanın en büyük altcoininin popüler çatalı olan Ethereum Classic, yazı yazılırken büyük ölçüde yükseliş eğilimi gösteren altcoin piyasasının birkaç istisnasından biriydi. Pazarın geri kalanı yükselirken, ETC, ekosistemi vurmak için en son gelişmenin ardındaki tablolara düştü. Aslında, ETC, madeni paranın Mayıs 2020 seviyelerine tırmandığını gören yerel bir zirveye ulaştığından beri% 8’in üzerinde düştü.

Müthiş Osilatör piyasada artan düşüş ivmesi gösterirken, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında dengede kaldı.

Ethereum Classic, son 24 saatte manşetlere çıktı. amaç % 51’lik bir saldırıyla, birçok kişinin ağın güvenlik bilgilerini sorguladığı bir gelişme. Aslında bu, ETC’nin geçen hafta karşılaştığı bu tür ikinci saldırı oldu.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.