Monero, Ethereum Classic, Dogecoin Fiyat Analizi

Monero iki yılın en yüksek seviyesine ulaştı ve listelerde güçlü bir şekilde yükseldi. Ethereum Classic, 6 dolar seviyesine güçlü bir şekilde yaklaştı, ancak 6-6 dolarlık 6,15 dolarlık likidite cebinde yatay olarak ticaret yapmaya hazır olabilir. Dogecoin de son düşüşten sonra güçlü bir şekilde toparlandı ve daha fazla boğa görmesi muhtemeldi.

Para birimi [XMR]

Monero, Ethereum Classic, Dogecoin Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de XMR / USDT

XMR, daha önce Mayıs 2018’de işlem gördüğü 170 $ ‘a tırmandı. İşlem hacmi, son birkaç gün içinde ortalamanın etrafında dolaştığı için, momentum piyasadaki boğaları güçlü bir şekilde destekledi.

En son Altcoin fiyat düşüşü, XMR’yi 142 doların altına çekmek için yeterli olmadı ve madeni paranın gücünün bir işareti olarak kabul edilebilir. Fiyat, güçlü kısa vadeli yükseliş ivmesini göstermek için EMA Şeritlerinin oldukça üzerine çıktı.

XMR için bir sonraki önem seviyesi, aynı zamanda psikolojik direnç seviyesi olarak da hareket edecek olan 200 $ ‘dır.

Ethereum Classıc [ETC]

Monero, Ethereum Classic, Dogecoin Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de ETC / USDT

Fiyat 6,8 dolardan 5 dolara düştüğünde bile, satış hacmi düşüşten önceki satın alma hacmi kadar büyük değildi. Bu, alıcının dijital varlığa olan güvenini ima etti.

Geçtiğimiz birkaç gün, 4,9 dolarlık destek seviyesine bir düşüşün ardından fiyatın yaklaşık% 20 artmasıyla piyasada ağır alıcı hakimiyeti gördü.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde idi ve geçmişte 6-6,15 dolarlık likidite cebi olarak hizmet ediyordu. Bu tekrarlanabilir ve ETC, bir sonraki hamlesi için yeterli gücü toplamadan önce bu bölge içinde yatay olarak ticaret yapabilir.

ETH fiyatındaki keskin hareket, ETC’nin fiyatını da güçlü bir şekilde etkileyecektir.

Dogecoin [DOGE]

Monero, Ethereum Classic, Dogecoin Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

DOGE, yeni bir düzeltici hareketten sonra altın madalya kazandı. DOGE,% 61,8 geri çekilme seviyesine yakın birkaç saatlik işlemden sonra keskin bir iyileşme kaydetti ve% 50 geri çekilme seviyesinin üzerinde bir canlılıkla hareket etti.

Yazma sırasında, DOGE% 23,6 seviyesini direnç olarak test etme yolundaydı ve muhtemelen onu desteklemek için çevirmesi muhtemeldi. RSI, grafiklerde yükseliş ivmesini vurguladı.

İşlem hacmi, fiyatın 0,0055 $ ‘a yükseldiği hacme kıyasla önemli ölçüde düşüktü, ancak Kasım sonu ile Aralık ortası arasındaki durumdan çok daha fazlaydı. Bu, DOGE’un grafiklerde daha fazla yukarı doğru görebildiğini gösterdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 27.187.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!