Monero, Ethereum Classic, Dash Fiyat Analizi

Piyasanın Monero ve Dash gibi bazı altcoinleri, Bittrex’in geçen hafta yaptığı açıklamanın ardından kayıplarını telafi edemedi. Bununla birlikte, Ethereum Classic, piyasa fiyatları kontrol etmeye çalışırken güneye doğru bir hareket öngördüğünden, XMR ve DASH sadece bunlar değildi.

Para birimi

Kaynak: XMR / USD, TradingView

Monero, yıl başında meydana gelen kayıpları telafi edemediği için, Bittrex’in basın zamanı listeden çıkarma duyurusuyla sarsılmış görünüyordu. Dört gün önce yaklaşık% 16 düştükten sonra XMR, 143.34 $ ile 129.23 $ arasında konsolide oldu. Bittrex, platformunda Monero ticareti için son tarih olarak 15 Ocak’ı belirlediğinden, yatırımcılar kripto para birimini boşaltmaya çalışırken kripto fiyatı bir buçuk hafta daha itilebilir. Bu nedenle, piyasa ayıları kısa vadede fiyatları grafiklerde aşağı çekmeye devam edebilir.

Müthiş Osilatörün Kırmızı çubukları, piyasadaki düşüşün arttığının bir göstergesi olarak sıfırın altına yükseliyordu.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri şamdanların üzerine yerleştirildi ve fiyatların düşüş eğilimini vurguladı. XMR için mevcut kanalının ötesinde bir düşüş, kripto fiyatının bir sonraki mevcut desteği 124,89 $ ‘da test ettiğini görebilir.

Ethereum Classıc [ETC]

Kaynak: ETC / USD, TradingView

Ethereum Classic, satış baskısının yükseliş hareketini dengelediği için üç günde yaklaşık% 22 yükseldikten sonra 7.05 ile 6.74 dolar arasında konsolide oldu. Basın zamanı piyasasının ivmesi ne boğalar ne de ayılarla birlikte dururken, göstergeler ayıların kısa vadede galip gelebileceğini ve fiyatı aşağı çekebileceğini gösterdi.

MACD’nin hızlı hareket eden çizgisi, histogram sıfıra düşerken Sinyal çizgisine doğru hafif bir düşüş kaydetti. Düşme eğilimi oluşursa fiyatlar düşebilir ve desteği 6,25 dolarda test edebilir.

Stokastik RSI, nötr bölgeden güneye aşırı satım bölgesine doğru ilerliyordu. Bu tek başına oldukça yetersiz olsa da, ETC’nin endeks geri dönene kadar daha fazla değer kaybedebileceği sonucuna varılabilir.

Dash [DASH]

Kaynak: DASH / USD, TradingView

Monero gibi Dash, Bittrex’in 1 Ocak’taki listeden kaldırma duyurusundan sonra bile ilgi odağı haline geldi. Karardan bu yana Dash, milyonlarca kişinin fiyatlar% 14’ün üzerinde düştükten sonra piyasa değerini sildiğini gördü. Aslında, kendisini kripto para birimi Monero ile birlikte haftalık en büyük kaybedenler arasında buldu. Bollinger Bantları fiyatlarda düşük volatilite sunduğundan, kripto varlığı 93.30 $ ‘dan 85.16 $’ a kadar konsolide olabilir.

Market Cap, Bittrex’in açıklamasından bu yana satış baskısının kripto fiyatını etkilemeye devam ettiğini öne sürdü.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!