Monero, Dash, Augur Fiyat Analizi

Bitcoin’in ezici piyasa hakimiyeti sayesinde, altcoin pazarının BTC ile yüksek korelasyon istatistikleri beklenmedik olmamalı. Bitcoin listelerde yükselmeye devam etse de, piyasadaki birçok alts bu hareketi tam olarak kopyalamadı, bunun yerine Monero, Dash ve Augur gibiler ters yönde ilerliyor.

Para birimi [XMR]

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

Pazarın önde gelen gizlilik madeni parası olan Monero, Yolundaki birkaç satışa rağmen son birkaç ayda istikrarlı bir yükseliş eğilimini sürdürdü. Piyasanın altcoinlerinin çoğu, Eylül ve Ekim aylarında çok fazla durgun hareket görürken, XMR, Haziran 2018’de fiyat seviyelerinde kripto para ticareti ile yazım sırasında yükseldi.

Bununla birlikte, geçen hafta, böyle bir yükseliş ivmesi bir şekilde durmuş gibi görünüyordu, Monero% 7,5 iyileşmeden önce grafiklerde% 9’un üzerine düştü. Her iki durumda da, XMR konumunu birçok alt arkadaşından daha iyi tutuyor gibiydi.

Durum böyleyken Monero’nun teknik göstergeleri pek ikna edici görünmüyordu. Sinyal çizgisi grafiklerde MACD çizgisinin üzerine çıkarken Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri düşüş eğilimini destekledi. Bununla birlikte, burada bir eğilimin tersine dönme olasılığı güçlüydü.

Monero, Cypherpunk Holdings’in daha fazla Bitcoin satın almak için Monero’nun sahipliğini tasfiye ettiğini açıklamasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Dash [DASH]

Kaynak: TradingView’de DASH / USD

Monero’nun gizlilik madeni parası rakibi Dash, son birkaç ayda XMR’nin yükseliş fiyatı performanslarının çoğunu paylaşmadı. DASH, Kasım ayının sonuna doğru yerel bir zirveye ulaşmak için tırmanırken, kripto para birimi kendini düzeltmek için hızlıydı. Aynı durum, DASH’ın değerlemesindeki en son artışın ardından da geçerliydi ve kripto para birimi sadece bir hafta içinde% 16’nın üzerinde düştü.

Bollinger Bantlarının genişliği, piyasadaki fiyat oynaklığının bir göstergesi olsa da, Chaikin Para Akışı, sermaye çıkışlarının bir miktar buhar kazanmasının bir işareti olarak hafifçe sıfıra düşüyordu.

Gizlilik Token son zamanlarda pek çok gelişmenin başında yer aldı ve geliştiriciler yakın zamanda DashPay için İyileştirme Önerileri yayınladılar.

Augur [REP]

Kaynak: TradingView’de REP / USD

Augur’un son birkaç aydaki hareketleri en iyi şekilde yavaş ve yatay olarak tanımlanabilir. Ancak, Bitcoin’in en son ATH’si REP gibi alt gruplara ivme kazandırdığı için Aralık ayında durum böyle değildi. Bu ivme, kripto para birimi yukarıda belirtilen artıştan çok önce gördüğü seviyelerde işlem yapmak için grafiklere düştüğü için kısa sürede kendini tüketti.

Aslında, son 7 günde REP, fiyat listelerinde% 28’in üzerinde düşüş yaşadı. Bununla birlikte, REP fiyat çizelgelerinde, yakın zamanda bir şamdanın Haziran 2018 seviyelerine dokunduktan sonra bir anormallik gördüğüne dikkat edilmelidir.

Müthiş Osilatör, piyasa ivmesinin düşmesini öngörürken, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında denge kuruyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 24.188.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!