Monero, Dalgalar, Maker Fiyat Analizi: Önemli Destek ve Dirençler!

Son 24-36 saatte, Monero, Waves ve Maker gibi şirketlerin tümü Bitcoin’in fiyat tablolarının düşmesine neden olduğu için kripto para piyasasının çoğu için zordu. BTC’nin 54K $ seviyesinin üzerinde sabit tutulmasıyla, düzeltmelerin uzun süre devam etmesi olası değil.

Monero Fiyat Analizi

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Kripto pazarının önde gelen gizlilik parası olan Monero, yayınlandığı sırada CoinMarketCap’te 22. sırada yer aldı. Altcoin piyasasının geri kalanı gibi Monero da Bitcoin’in değer kaybının gerisinde kaldı ve kripto 24 saatin biraz üzerinde bir sürede neredeyse% 9 düştü. Ancak o zamandan beri, XMR, fiyat listelerinde konumunu korurken bir miktar iyileşme yolunda görünüyordu.

Bununla birlikte, BTC tekrar düşerse, büyük olasılıkla XMR’nin geleceği unutulmamalıdır.

Monero’nun teknik göstergeleri ise tahminlerinde kararsızdı. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri piyasanın düşüş gücünün altını çizerken, Chaikin Para Akışı, fiyat tablolarındaki konsolidasyona paralel olarak firmayı sıfırın üzerinde tuttu.

WAVES Fiyat Analizi

Son birkaç haftanın çoğunda, WAVES fiyat listelerinde sıkı bir kanalda işlem görüyor. WAVES’in son hamleleri kripto para birimini sözleşme fiyat hareketinin dışına itse de, istenen yönde değildi. Aslında, altcoin 24 saat içinde% 7’nin üzerine düştü ve kripto, bazı kurtarma çabalarına rağmen baskı anında tüm kayıplarını telafi edemedi.

Bollinger Bantları kısa vadeli fiyat dalgalanmalarına yol açmak için hafifçe genişlerken, MACD piyasadaki artan ivmenin bir kanıtı olan Signal hattı ile yükseliş çizgisine yaklaşıyordu.

Monero örneğinde olduğu gibi, genel pazar güneye dönerse, WAVES’i takip etmek zorunda kalabilir.

MAKER Fiyat Analizi

CoinMarketCap’in basın sıralamasında 48. sırada yer alan Maker, kendisinden önceki Monero ve Waves gibi, baskı zamanında bir tür iyileşme kaydediyordu, ancak aynı zamanda Bitcoin destekli bir düzeltmenin arkasında da vardı. MKR, fiyat hareketinin ardından işlem hacminde kısa bir artışla birlikte 24 saatin biraz üzerinde bir sürede% 8’in üzerinde düştü.

Aslında, MKR’nin teknik göstergeleri, yukarıda belirtilen toparlanmanın gücünü vurguladı, çünkü Göreceli Güç Endeksi, grafiklerde aşırı satım bölgesini aştıktan sonra kuzeye doğru ilerliyordu, Müthiş Osilatör histogramında yukarı doğru ivme gösterdi.

Monero’nun (XMR) fiyatı şu anda 225,83 dolar.

Monero, Dalgalar, Maker Fiyat Analizi: Önemli Destek ve Dirençler! İlk olarak Coin Otag’da yayınlandı.