Monero, Cosmos, Tezos Fiyat Analizi: 14 Ağustos

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, BTC 12.000 $ ‘lık psikolojik direnci kırmaya çalışmak yerine tablolardaki konumunu pekiştirdiği için yazı yazılırken ara veriyor gibiydi. Basın zamanında, BTC 11.694 dolardan işlem görüyordu ve son 24 saat içinde yüzde 1.47 fiyat artışı kaydetti.

Cosmos Monero Tezos Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: CoinStats

Bu tür davranışlar, altcoin piyasasının geri kalanında dalgalanma etkisi yarattı, Tezos ve Monero gibi bazıları farklı servetleri vurguladı. Ancak Cosmos’ta durum böyle değildi.

İçerik Başlıkları gizle

Tezos [XTZ]

Cosmos Monero Tezos Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Tezos [XTZ] son 6-8 aydır piyasadaki en iyi performans gösteren kriptolardan biri olmuştur. Ancak bu itibar, XTZ’nin grafiklerdeki değerinin Temmuz ve Ağustos aylarında arttığını gördükten sonra son zamanlarda güçlendi. Özellikle Ağustos’ta Tezos muazzam bir yükseliş gördü ve XTZ geçen hafta% 40’ın üzerinde bir artış gördü. Yazım sırasında revizyonlar yayınlanıyordu, bu nedenle listelerdeki son mum kırmızı bir mumdu.

Yukarıda belirtilen değer, Tezos’un son zamanlarda listelerde ATH’sini vurmasından da sorumluydu.

Piyasadaki yükseliş, kripto para biriminin teknik göstergeleriyle vurgulandı, çünkü Parabolic SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının oldukça altında iken, MACD hattı Signal hattının oldukça üzerinde yükseliyordu.

Para birimi [XMR]

1597394224242 Cosmos Monero Tezos Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

Tezos ile karşılaştırıldığında, Monero’nun fiyat hareketi daha tutarsızdı. Temmuz ve Ağustos aylarında Monero’nun grafiklerde yükselişi görülürken, geçen hafta oldukça dalgalıydı. Aslında, XMR,% 6’nın üzerinde iyileşmeden önce zaman dilimi içinde neredeyse% 9 düştü. Ancak, yazı yazılırken Monero, destek seviyelerinin çok üzerinde ticaret yapmaya devam etti.

Monero, piyasadaki en önde gelen gizlilik madeni parası olsa da, bu tür niş araçlara sahip kriptolar, blok zincirlerini takip etmeye hevesli birçok kurum ve hükümet ile son zamanlarda en iyi zamanı yakalayamadı. Rusya’nın ‘Şeffaf Blok Zinciri’ sistemi bunlardan sadece bir tanesidir.

EVREN [ATOM]

1597394224351 Cosmos Monero Tezos Fiyat Analizi 14 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

Piyasadaki 17. sıradaki kripto para birimi olan Cosmos, son 10 günde değerinin çarpıcı bir şekilde takdir edildiğini gördü ve ATOM, bu dönem boyunca endüstrinin en iyi performans gösterenlerinden biri oldu. Aslında, Monero ve Tezos’tan farklı olarak, geçen hafta fiyat hareketi istikrarlı bir şekilde yükseldi ve ATOM grafiklerde% 50’nin üzerinde yükseldi.

ATOM’un göstergeleri, piyasanın ne kadar iyi gittiğini vurguladı, Muhteşem Osilatör Histogramı çok fazla yükseliş ivmesi gösterirken, Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinde sağlam kaldı.

Yatırım Tavsiyesi Değil!

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.