Mevcut Döngüde Chainlink’i Diğer Altcoinlerden Ayıran Nedir? »Coin Otağ

Chainlink, Şubat 2021’in sonlarına doğru görülen 35 dolar seviyesiyle 27.56 dolardan işlem görüyordu. Ancak bu, Chainlink için heyecan verici bir zaman olmaya devam ediyor. Aslında, Cryptowatch verilerine göre, özellikle Bitcoin ile korelasyonunun% 71’in üzerinde olduğu gözlemlendiğinden, Chainlink için bir birikim aşaması bile olabilir.

Tarihsel verilere dayanarak, uzun Bitcoin boğa koşusu sırasında, Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin gibi en iyi altcoinlerin tümü, ağlarındaki aktif adreslerin sayısında kazançlar kaydetti. Aynısı Chainlink için de geçerliydi ve Santiment’ten alınan son veriler, Chainlink’in aktif adreslerindeki artışı vurguluyor.

Chainlink neden fiyat atılımının sınırında

Chainlink’in fiyatının uzun vadede katlanarak artacağı beklentisi varken, özellikle altcoin dinamik NFT’lerle NFT pazarına girdiğinde, ancak Bitcoin ile olan korelasyonundan fiyatta ani bir artış beklenebilir.

Son zamanlarda, Bitcoin’in 61.683 ATH’sinden yaklaşık% 10 düşüş, Chainlink’in fiyatında buna karşılık gelen bir düşüşe yol açtı. Kısa bir süre sonra, her iki varlık da grafiklerde yükseldi ve LINK, BTC ile olan korelasyonu ve ikincisinin fiyat tablolarındaki yavaş ama tutarlı iyileşmesi sayesinde değer kazandı.

Chainlink, Litecoin ve Polkadot ile birlikte, mevcut piyasa döngüsünde altcoin rallisine birkaç kez liderlik etti. Şunu bir düşünün: Chainlink’in oracle ağı, varlığın bugün 23 Şubat’tan bu yana% 14,9’luk fiyat artışıyla aynı anahtarla artan sayıda DeFi uygulamasını destekliyor. Evet, haftalık bazda% 11’in üzerinde düşen fiyatla bu, 30 doların altındaki perakende alıcılar için bir satın alma fırsatı olabilir.

Chainlink’i mevcut döngüde diğer altcoinlerden ayıran şey, hızlı tempolu entegrasyonlarıdır. Genellikle haftada 10 ve Dünya Bankası tarafından yakın tarihli bir araştırma makalesinde alıntılanan kimlik bilgileri. LINK’in uzun vadeli büyümesiyle ilişkili beklentiler ışığında, basın zamanı fiyat aralığı, ilgilenen yatırımcılar için sadece birikim seviyesi olabilir.

Ayrıca tarihsel olarak, Chainlink’in oynaklık yüzdelerinin% 70’inin üzerindeki yüzdelik dilimlerinin, fiyatların hızla yükseldiği dağıtım aşamalarını gösteren, birikim aşamalarının ilginç bir göstergesi olduğu kanıtlanmıştır. Bunu genellikle bir düzeltme ve döngü yeniden başlatma izler. Mevcut dalgalanma yüzdesi, fiyatta bir atılımdan önce Chainlink için birikim aşamasını temsil eder.

Chainlink neden fiyat atılımının sınırında

TradingView’den ekli tabloya göre, kripto varlığı şu anda birikim aşamasında. Kısa vadede, tarihsel dalgalanma yüzdesine göre bir düzeltme yapılmadan önce fiyatın Şubat 2021 sonunda seviyeye ulaşması beklenebilir.

Chainlink hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. 🙂

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 55.146.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!