Mevcut Bitcoin Analizi – Yakında yüzde 30’luk bir artış olabilir mi? • Madeni Para Otag’ı

BTC grafiğine baktığımızda 2 farklı senaryo ile karşı karşıyayız.

Bitcoin analizimizde mevcut 4 saatlik görünüm bir flamadır ve istatistikler dahilinde flama oluşumunun oluşumun başlangıcından %30-35 önce kırılması nedeniyle yakın gelecekte kırılabilir.

Kırılırsa oluşum hedefi olarak gideceği 47500 $ seviyesinin bir S / R Flip bölgesi olması tesadüf olamayacak kadar öğretici. Bu senaryoyu güçlendiren üç faktör daha var.

MACD Çizgisi 0 noktasını kırmak üzere ve bu nedenle yukarı hareketi biraz daha güçlü hale getiriyor ve ayrıca Sinyal çizgisi 0 noktası kırılmasından önce kesiliyorsa olumlu bir atmosfer yaratıyor.
WMA’ya bakıldığında, 7 ve 21 ölçeklerinde hareketli ortalamalar, önceki 21 seans MWO’su yukarıya kesildiğinde %12’lik bir artış görüldü.

Bu sefer yine bu şekilde çalışan bir MWO görürsek, flama yukarı doğru kırılabilir.
RSI, genellikle MACD onayı olarak kullandığım osilatördeki pozitif sapmayı açıkça gösteriyor. Bu da yukarı hareketi doğrulayan bir diğer sebep.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.